Raamat

Kõhedusttekitav mõrvalugu, kus põimuvad reetmine, kadedus ja kättemaks

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Möödunud kuu populaarseimate raamatute seast leiame ühe väga rõõmsa kaanekujundusega teose, mil nimeks „Krokodillilind“. Kas pole mitte armas? Tegelikult on tegu ehtsa näitega sellest, miks raamatuid kaane järgi hinnata ei soovitata – armsa kaanepildi taga peitub armastusromaani asemel hoopis kõhedusttekitav mõrvalugu.

Pensionär Gregers Hermansen astub oma Kopenhaageni südalinnas asuvas majas trepist alla. Alumise naabri uksepiidale nõjatumine lõpeb aga halvasti, kui irvakil uks lahti vajub ja mees õnnetul kombel korterisse kukub. Ja mis veel õnnetum – toibudes avastab ta, et lamab noore naise laibal.

Juhtumit asuvad lahendama inspektor Jeppe Kørner ja tema kolleeg Anette Werner. Peagi selgub asjaolu, mis raskendab niigi keerulist juhtumit – üks majaelanikest kirjutab krimiromaani, kus mõrvatud on noor naine korteris Gregersi all.

2016. aastal ilmunud „Krokodillilind“ on Katrine Engbergi debüütromaan. Engberg on üks edukamaid Taani krimiautoreid, tema raamatuid on avaldatud enam kui 15 keeles. Kørneri ja Werneri sarjast on seni ilmunud neli raamatut.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.