Raamat

Kohustuslik lugemine: südamlik ja liigutav armastuslugu, mida lugedes unustad kõik mured

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Kaunis, päikeseline suvepäev. Päike paitab põski ja lehed sahisevad soojas tuules. Kui see ei tundu nagu aeg lugeda kõledat põhjamaist krimkat, siis ole mureta: siin on üks suurepärane armastuslugu, mida lugedes unustad kõik mured.  

Sõnad sügavas sinises“ on armas teos sõprusest ja armastusest, aga ka leinast. See on lugu raamatute armastamisest ja raamatupoest, kus kliendid jätavad raamatute vahele kirjakesi. 

Kolm aastat tagasi oli Rachel armunud Henry Jonesi. Lahkudes jättis ta poisi lemmikraamatu vahele armastuskirja, kuid vastust sellele ei tulnud.

Nüüd on Rachel tagasi kodulinnas ja sunnitud töötama Henry vanematele kuuluvas raamatupoes – loomulikult koos Henryga. Samal ajal peab ta hakkama saama leinaga – Racheli venda ei ole enam ja ta ei suuda kujutada ette tulevikku ilma vennata. 

Ka Henry elu pole kergete killast. Tema perekond on lagunemas, tüdruksõber jättis ta maha ja kõigile armsaks saanud raamatupoodi ähvardab müük. 

Kas kunagised parimad sõbrad Rachel ja Henry suudavad arusaamatused klaarida ja enestes selgusele jõuda? Kuidas see neil õnnestub? Seda saab teada juba raamatust.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.