Raamat

Kriminaalne taaskohtumine: idülliline Briti külake üllatab jälle

Viimati kohtusid krimisõbrad Melissaga Craigiga siis, kui ta oli äsja Ülem-Benbury külakesse kolinud. Kauaks talle sisseelamisaega ei antud, sest juba õige pea leidis ta end jahmatava mõistatuse keskpunktist.

Nüüd on toonastest sündmustest möödas enam kui aasta ning Melissa on maaeluga harjunud. See aga ei tähenda, et naise elu oleks rahulik ja idülliline. Elab ta ju endiselt ühes ohtlikemas paigas maailmas – petlikult võluvas Briti külakeses. 

Krimilugu saab alguse kohtumisest hiljuti külla kolinud kohaliku õppeasutuse juhatajaga, kes pakub Melissale võimaluse viia läbi loovkirjutamise kursust.

Töö verisulis kirjanikega valmistab Melissale suurt rõõmu ja peagi hakkab üks kolleeg talle ka romantilises plaanis huvi pakkuma. 

Ja loomulikult läheb siis kõik aia taha. 

Ühel päeval seisavad koolimaja ees politseiautod. Toimunud on mõrv. Politsei kahtlustab kuriteos Melissa silmarõõmu, mille peale võtab naine eesmärgiks ise tõde välja selgitada. 

Peagi aga leitakse uus ohver ning olukord muutub pingelisemaks. Kas Melissa suudab müsteeriumi lahendada enne, kui järgmine ohver elu kaotab?

Mõrv koidikul“ on Betty Rowlandsi järjekordne vaimukas teos, kus saavad kokku Inglismaa maaelu idüll ja inimloomuse räpasemad küljed. 

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.