Raamat

Kriminaalselt põnev koostöö: Norra parimad krimikirjanikud said maha uue raamatuga

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Mis juhtub, kui panna koos kirjutama kaks armastatud Norra krimikirjanikku? Loomulikult on tulemuseks üks suurepärane Põhjamaade krimka. 

Jørn Lier Horst on krimisõpradele tuntud eelõige inspektor William Wistingu loojana.

Endise politseiuurijana oskab ta sündmustikku kujutada realistlikult, kuid põnevalt ja kaasahaaravalt. Horsti kaasautor, kirjanik ja ajakirjanik Thomas Enger on samuti rahvusvaheliselt tuntud – tema kuulsaim tegelane on krimiajakirjanik Henning Juul. 

Nullpunkt“ on kahe kirjaniku esimene koos kirjutatud romaan ja ühtlasi esimene osa uuest krimisarjast, mis toob kokku mõlema autori parimad omadused ja tugevaimad küljed. 

Kui kuulus Norra naismaratoonar hommikutelevisiooni oma elulooraamatu tutvustusele kohale ei ilmu, peavad kõik seda lihtsalt tema tavapäraseks staaritsemiseks. Seejärel hakkavad riburadapidi kaduma ka teised avaliku elu tegelased ja asi paistab kahtlane.

Kogenud kriminaaluurija Alexander Blix aimab, et juhtumid võivad olla seotud. Seose avab talle noor ajakirjanik Emma Ramm. Blix asub Emmaga koostööle, julgemata naisele tunnistada, et neid seob ka 19 aasta tagune kohutav sündmus, mis muutis nende mõlema elu.

“Nullpunkti” ja tuhandeid teisi eestikeelseid teoseid leiad Elisa Raamatust!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.