Raamat

Lõbus ja soe armastuslugu inimestest, kes magasid ühes voodis juba ammu enne esmakohtumist

Võõrastest inimestest korterikaaslased pole mingi eriskummaline nähtus – ühel või teisel eluperioodil võib see kulude vähendamise eesmärgil olla parim lahendus. Enamasti eeldab see naabrite eelnevat kohtumist ning iga inimese jaoks privaatset tuba, kus rahulikult aega saab veeta. Alati ei lähe asjad aga nii lihtsalt.

Pärast inetut lahkuminekut vajab Tiffy Moore kibekiiresti uut odavat elupaika, kuid tema eelarvesse mahuvad vaid elamiskõlbmatud korterid. Samal ajal vajab öövahetustes töötav Leon Twomey venna aitamiseks võimalikult kiiresti raha ning ta otsib endale korterikaaslast.

Tiffy ja Leon lepivad kokku hullumeelses plaanis: Leon on ühe magamistoaga pisikeses korteris päeval, kui Tiffy on tööl, ning ülejäänud ajal on see Tiffy päralt. Nad pole üksteist näinudki, kuid hädaolukorras on inimesed pea kõigega nõus.

Nii jagavadki nad üht voodit, lihtsalt mitte samal ajal. Omavahel suhtlemiseks jätavad nad korterisse sõnumitega märkmepabereid – esialgu lihtsate olmeliste küsimuste ja teavitustega, kuid aja jooksul lähevad teemad aina sügavamaks. Mõlemad kannavad endaga kaasas korralikku emotsionaalset pagasit, mis vähehaaval päevavalgele tuleb. Ajapikku saavad neist sõbrad… ehk midagi enamatki?

Beth O’Leary „Korterikaaslane“ pakub lugejale suurepärast lugemiselamust, meeldivaid ja erilisi tegelasi, liigutavaid hetki, hingesoojust ja lõbusaid seiku, mis teevad tuju heaks ja naelutavad lugeja tundideks raamatu külge.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.