Raamat

Lugu, mis tõmbab su endasse: närvesööv „Kadumismäng“ on alati lugejast sammukese võrra ees

Psühholoogiline krimipõnevik „Kadumismäng“ pöörab kadunud isiku süžee pea peale – mis oleks, kui kadujad ise on need, keda tuleb karta? Millised halvaendelised ajendid peituvad inimestes, keda me enda arvates läbi ja lõhki tunneme?

Neli üksteisele võõrast inimest on kadunud. Ainus lüli, mis neid ühendab, on kadumispäeval saadud valge sünnipäevakaart sõnumiga „SINU KINGITUS ON MÄNG. KAS SA JULGED MÄNGIDA?“.

Ühe ohvri tütar veenab psühholoogi ja eradetektiivi dr Augusta Bloomi, et too asja uurima asuks. Pärast kadunud inimeste eludesse süvenemist leiabki Bloom ühise lüli – midagi tõeliselt ohtlikku. Mäng kogub hoogu, üha uued pered kaotavad lähedase ja dr Bloom on sunnitud ajaga võidu jooksma. Mis juhtub, kui just ohvrid on need, keda peab kartma?


Leona Deakin on psühholoog, kes alustas oma tegevust Lääne-Yorkshire’i politseis ning töötab nüüd tööpsühholoogina. „Kadumismäng“ on tema debüütromaan, mida on kiitnud isegi Lee Child. Tänu psühholoogina saadud kogemustele on valminud tõeliselt närvesööv põnevik.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.