Raamat

Mida maailm loeb? Otseloomulikult vampiiridest ja psüholoogilistest põnevikest

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Nagu ikka on inimesed vahel poes käinud ning raamatuid hankinud. Olgu siis virtuaalselt või füüsiliselt. Igatahes on New York Timesi ilukirjanduslike bestsellerite nimistus mitu uut ja põnevat tulijat.

Robert Galbraith – Lethal White

Cormoran Strike sarja neljas raamat on jõudnud päevavalgele ja tabelisse. J.K rowlingu poolt kirjutatud (jah, Galbraith on pseudonüüm) põnevik algab, kui erauurija Cormoran Strike’i kontorisse tormab Billy, kes on selgelt vaimselt kurnatud, aga kelle jutt sellegi poolest tõene tundub. Enne, kui Billy murest keegi aga täpsemalt aru saab, tormab ta järsku hirmunult kabinetist. Cormoran Strike ei saa aga rahu ning asub asja uurima.

Lethal White on ostetav nii Kindle’ist, Rahva Raamatust ning Apollost. Kuulata saab Audible’ist kah.

Deborah Harkness – Time’s Convert

Selles raamatus räägitakse vampiiridest. Just sellest, kuidas vampiiriks saada. Kas 18. sajandil või 21. sajandil on see erinevus? Suured traditsioonid jäävad, aga inimeste väärtushinnangud muutuvad. See toob kaasa aga palju segadust ja peavalu nii neile, kes soovivad vampiiriks saada ning pälvida surematus, kui ka neile, kes juba vampiirid ja surematud.

Raamatut saab hankida Kindle’i e-poest, Rahva Raamatust, Apollost ning Audible’ist.

Dan Brown – Origin

Järjekordne Robert Langdoni seiklusromaan, sel korral futuruloogia ja tuleviku paljastamise teemadel, tabelis juba 30 nädalat. Raamatus siirdub Langdon Bilbaosse tuntud futuruloogi Edmund Kirschi esitlusele, kus viimane lubab paljastada maailmale midagi revolutsioonilist, mis vastab kahele kõige fundamentaalsemale küsimusele maailma ajaloos.

Lubaduseks see aga jääbki, sest Kirschi esitluse katkestavad ootamatud sündmused, mis sunnivad Langdoni Bilbaost põgenema, ning jooksma võidu ajaga selle nimel, et Kirsch-i avastus üldse avalikkuse ette jõuaks.

Raamatut võib lugeda Kindle’i e-poest või eestikeelsena näiteks osta Apollost.

James Patterson ja Nancy Allen  – Juror #3

Teist nädalat tabelis olev kriminull haarab lugeja närvid kohe kindlasti raudsesse haardesse ja enne lõppu lahti ei lase. Kriminullidele tavapäraselt mõrvatakse siin teoses inimene. Juhtumi keskmesse satub aga advokaat Ruby Bozarth, kes avastab peagi, et mõrvaga seotud tegelaste puhul ei ole asjad üldse nii nagu peaks.

Raamatu saab endale hankida Kindle’i e-raamatute poest.

Kevin Kwan – Crazy Rich Asians

Tegemist on komöödiaga, kus figureerivad kolm hiigelrikast Aasia perekonda. New Yorgist pärit Rachel Chu nõustub veetma suve oma poiss-sõbraga Singapuris.

Endalegi üllatuseks avastab ta, et tema poissõber elab sisuliselt palees, lendab rohkem eralennukiga kui sõidab autoga ning elab muidu ka üpriski rikka inimese elu. Loomulikult eksisteerivad selles glamuursuses pereliikmed, kes elavadki vaid seltskonnaajakirjanduse hea hinnangu nimel ning pereema, kes teab pojast paremini, kellega tema võsu abielluma peaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.