Raamat

Mida maailm loeb? See on New York Timesi bestsellerite selle nädala top

New York Timesi bestseller on sageli tähiseks, et raamat on hea ja väärib lugemist. Heidame pilgu selle nädala edetabelile ja vaatame, mida rahvas loeb.

Sandra Brown – Tailspin

Esimesel kohal tabelis on uus tulija, Sandra Brown, oma põnevikuga “Tailspin”. Rye Mallett on piloot, kes veab kohale kaupa sinna, kuhu keegi teine lendama ei soostu. Õudsad ilmastikutingimused pole tema jaoks probleemiks, täpselt nagu ka liigne puhkamine enne lendu.

Seekord saadetakse ta ära viima üht müstilist musta kasti. Lennurajale lähenemise ajal kohtab ta aga midagi konkreetsemat, kui lihtsalt kehv ilm. tema lennukit saboteeritakse ning ta kukub alla, lisaks tuleb kohvrile järgi vale inimene. Hoolimata sellest, et Mallet ei sega end oma klientide asjadesse leiab ta järsku end lootuseltult keset musta kasti ümber keerlevaid sündmuseid.

Browni raamatut on võimalik hankida Kindle’i raamatupoest.

Kevin Kwan – CRAZY RICH ASIANS

Hullud ja rikkad aasialased on bestsellerite edetabelis püsinud juba üheksa nädalat. Tegemist on komöödiaga, kus figureerivad kolm hiigelrikast Aasia perekonda. New Yorgist pärit Rachel Chu nõustub veetma suve oma poissõbraga Singapuris.

Endalegi üllatuseks avastab ta, et tema poissõber elab sisuliselt palees, lendab rohkem eralinnukiga kui sõidab autoga ning elab muidu ka üpriski rikka inimese elu. Loomulikult eksisteerivad selles glamuursuses pereliikmed, kes elavadki vaid seltskonnaajakirjanduse hea hinnangu nimel ning pereema, kes teab pojast paremini, kellega tema võsu abielluma peaks.

Raamatut saad hankida näiteks Kindle’i e-poest.

Dan Brown – Origin

Järjekordne Robert Langdoni seiklusromaan, sel korral futuruloogia ja tuleviku paljastamise teemadel, tabelis juba 24 nädalat. Raamatus siirdub Langdon Bilbaosse tuntud futuruloogi Edmund Kirschi esitlusele, kus viimane lubab paljastada maailmale midagi revolutsioonilist, mis vastab kahele kõige fundamentaalsemale küsimusele maailma ajaloos.

Lubaduseks see aga jääbki, sest Kirsch-i esitluse katkestavad ootamatud sündmused, mis sunnivad Langdoni Bilbaost põgenema, ning jooksma võidu ajaga selle nimel, et Kirsch-i avastus üldse avalikkuse ette jõuaks.

Raamatut võib lugeda Kindle’i e-poest või eestikeelsena näiteks osta Apollost.

Laurell K. Hamilton – Serpentine

Vampiirikütt Anita Blake’i raamatute juba kahekümnekuues seiklus on sel nädalal nimekirjas esimest korda. Vampiirikütt satub saarele, kus naised kaovad jäljetult ning pereliikmed muutuvad madudeks.

Raamatut saab lugeda Kindle’i poest.

Gillian Flynn – Sharp Objects

11 nädalat tabelis viibinud raamatus “Sharp Objects” naaseb reporter Camille Preaker psühiaatriahaiglast oma kodulinna, et kirjutada lugu kahe neiu mõrvast. Kodulinnas ootavad teda ees aga teisedki probleemid, ta pole oma emaga aastaid peaaegu kõnelenud ega rääkinud pea kordagi oma poolõega.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.