Raamat

Mida maailm loeb? Sel korral ühest ütlemata tähelepanuväärsest asjast

Nädal sai täis ja aeg on vaadata üle, mis New York Times’i tabelites toimub. Sel korral leidub ka raamatuid, mis tulevad meile Eestis päris lähedale.

Kyle Mills – Red War

Kui Venemaa president Maxim Krupin avastab, et tal on ravimatu ajuvähk, on tema esimeseks impulsiks hävitada kõik vastased, kes teda troonilt kukutada saaksid. Aga kuna sellest ei piisa ja vähk ajus endiselt edasi liigub, ei jää muud üle, kui rünnata Baltikumi ja tervet Euroopat. Seepeale saadab USA oma eriagendi Venemaale, kes olukorra neutraliseeriks.

Raamatut saab hankida Kindle’i e-poest, ja Audible’ist.

Hank Green – An Absolutely Remarkable Thing

23-aastane April May (päriselt on ka selline nimi) avastab öösel töölt tulles tohutu suure kuju. Vapustatuna selle ilust teeb ta sellest video ja laeb video üles YouTube’i. Hommikul ärgates on temast saanud meediastaar, keda tsiteerivad kõik ja kellega kõik tahavad rääkida. Tema oli esimene, kes avastas ei tea kust maailma erinevatesse linnadesse ilmunud kujud. Ja nüüd peab ta ootamatult kaela sadanud kuulsusega rinda pistma.

Raamatut saab lugeda Kindle’istj a Audible’ist. Füüsiliselt saab raamatut hankida Rahva Raamatust ja Apollost.

Kate Atkinson – Transcription

1940-ndatel aastatel värvatakse 18-aastane Juliet Armstrong spiooniks, et ta jälgiks riiki sisenevate ja sealt väljuvate fašismimeelsete Brittide liikumist. 10 aastat hiljem on ta BBC raadiosaatejuht, kui järsku tema spiooniaegadest pärit tegelased tema ellu sajavad. Selgub et käimas on hoopis teistsugune ja hoopis hullem sõda, kui ta arvas.

Raamatut saab lugeda Kindle’ist ja Audible’ist. Paberist varianti saab hankida Rahva Raamatust ja Apollost.

Kevin Kwan – Crazy Rich Asians

Tegemist on komöödiaga, kus figureerivad kolm hiigelrikast Aasia perekonda. New Yorgist pärit Rachel Chu nõustub veetma suve oma poiss-sõbraga Singapuris.

Endalegi üllatuseks avastab ta, et tema poissõber elab sisuliselt palees, lendab rohkem eralennukiga kui sõidab autoga ning elab muidu ka üpriski rikka inimese elu. Loomulikult eksisteerivad selles glamuursuses pereliikmed, kes elavadki vaid seltskonnaajakirjanduse hea hinnangu nimel ning pereema, kes teab pojast paremini, kellega tema võsu abielluma peaks.

Raamatut saad hankida näiteks Kindle’i e-poest.

Füüsilisel kujul on teos saadaval Rahva Raamatus ja Apollos

Robert Galbraith – Lethal White

Cormoran Strike sarja neljas raamat on jõudnud päevavalgele ja tabelisse, püsides siin juba teist nädalat. J.K rowlingu poolt kirjutatud (jah, Galbraith on pseudonüüm) põnevik algab, kui erauurija Cormoran Strike’i kontorisse tormab Billy, kes on selgelt vaimselt kurnatud, aga kelle jutt sellegi poolest tõene tundub. Enne, kui Billy murest keegi aga täpsemalt aru saab, tormab ta järsku hirmunult kabinetist. Cormoran Strike ei saa aga rahu ning asub asja uurima.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.