Raamat

Midagi erilist, lihtsat ja tervislikku: 4 kokaraamatut, mis Elisa Raamatus kohe olemas on

Oled teel koju, kuid äkki meenub, et kodus pole midagi süüa. Otsustad teha kiire põike toidupoodi. Mida õhtusöögiks teha võiks? Ühtegi ideed ei ole ja köögiriiulil seisvatest kokaraamatutest inspiratsiooni ammutada ei saa. Järsku lööb pea kohal tuluke põlema – Elisa Raamatus on ju ka kokaraamatud! Siin on mõned, millest taolises olukorras kasu võiks olla.

Midagi erilisemat

Evelin Ilvese „Kingitud maitsed“ on suurepärane raamat, millest uute ja huvitavate toitude tegemiseks inspiratsiooni leida. See sisaldab nii lihtsaid kui veidi keerukamaid retsepte, mis on kõik pärit maailma eri paigust – Põhjalast Vahemereni, Venemaast Ameerikani, Kaukaasiast Marokoni. Loomulikult leiab raamatust ka eestimaiseid retsepte.

Midagi lihtsamat

Rõõm toidust“ sisaldab maitsvate, tervislike ja lihtsate roogade retsepte, mida raamatu autorile Katrin Siskale valmistada meeldib. Raamatust võib leida ideid nii hommiku-, lõuna- kui õhtusöökide jaoks, lisaks mahtusid kaante vahele ka käputäie magustoitude retseptid. Raamat on hea valik neile, kes tahaks võimalikult kiiresti ja lihtsalt valmis saada hea ja tuttava maitsega toidu.

Midagi tervislikku

Erik Orgu „Elu ilma dieedita“ on väga mitmekülgne raamat. Raamatu esimeses pooles õpetab autor lugejale tervisliku toitumise põhitõdesid, annab nippe enese motiveerimiseks ning halbadest harjumustest loobumiseks. Raamatu lõpus on aga tervislikud retseptid, mis on kindlasti abiks kaalulangetusteekonnal, kuid võivad anda häid ideid ideid ka kõigile teistele. Tervislik ja läbimõeldud õhtusöök halba kahtlemata ei tee.

Midagi magusat

Olgu sõbrad külla tulemas või lihtsalt pikk päev seljataga – mõnikord on maitsev koogitükk õhtul hädavajalik. Siin tuleb appi „Nadja väike koogiabi“, mis sisaldab lihtsatest ja käepärastest toorainetest valmistatud kookide ja küpsetiste retsepte. Retseptid on ideaalsed algajale, kuid ka vilunum kodukokk leiab retsepte, mida proovida. Ja tegelikult võib ju õhtusöögiks ka ainult kooki süüa – üks täiskasvanuks olemise võlusid.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.