Raamat

Mis meist tulevikus saab? Saladuslik Tsaar annab vastuse

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Põhiline on see, et palav oleks ja õues ikka kuumutaks! Tõmbame asjad ulmeliseks ja sedapuhku hea, mahlaka ja muheda Eesti ulmega.

Eesti ulme üks põnevamatest maailmadest laiub meie ees, tulevikus. Ajal, mil asteroid Tooni läheneb maale, ähvardades sellega kokku põrgates kõik siinleiduva igavikku saata.

Muidugi see inimestele väga ei meeldi ja alustatakse massilist maalt põgenemist, minnes selle käigus loomulikult üksteisega päris agressiivselt raksu. Asju ei tee paremaks ka satelliidikompleks Ippolit, mis sai orbiidile paigaldatud selle suurema osa inimkonna poolt, kes maalt juba lahkus. Ippoliti programm, mis peaks kaitsma mahajäänuid sõdimise eest tambib maasse kõik, mis vähegi sõjategevust meenutab.

Saladuslik Tsaar on nüüd juba viie raamatu paksuseks kasvanud maailm, millel autoreid mitmeid. Tegemist on mitmete Eesti autorite ühisloomega, mis viib lugejad nii virtuaalreaalsusesse, süvakosmosesse, marsile, kuule, maa alla, maa peale, tehniliselt arenenud ühiskonda ning asteroidi rünnaku üle elanud mandunud ühiskonda.

Seega leidub ses teoses midagi kõigile lugejatele, kes soovivad rikastada oma suvist lugemist veidielavdatud kujutlusvõimega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.