Raamat

Mitte ainult klassika: Elisa Raamatust saad ligi ka ajakirjadele

Elisa Raamat on teenus, mille kaudu saavad huvilised väikese kuutasu eest mugavalt lugeda üle 2200 erineva raamatu. Sellega aga võimalused ei piirdu: juba eelmise aasta sügisel täienes Elisa Raamatu virtuaalne raamaturiiul 9 ajakirja võrra.

Raamatusõpradel on võimalus lisaks oma lemmikraamatutele sama teenuse kaudu lugeda ka Ajakirjade Kirjastuse loetumaid ajakirju, mille hulgast peaks igaüks leidma endale huvipakkuva. Saadaval on Anne ja Stiil, Tervis Pluss, Kodukiri, Pere ja Kodu, Kroonika, Eesti Naine, Oma Maitse, Naisteleht ja Kalale.

Ajakirjade lugemise võimalus annab Elisa Raamatu kasutajatele suurema vabaduse valida, millega konkreetsel hetkel meelt lahutada. Kuigi raamatud on head kaaslased pikemal teekonnal või rahulikul õhtupoolikul, tekib päeva jooksul palju ka lühikesi pause, mida on hea sisustada ajakirjadega. Paari lehekülje pikkused artiklid nõuavad vähem süvenemist, kuid pakuvad siiski meeldivaid lugemiselamusi.

Lisaks sellele on teenus ka äärmiselt mugav – nii raamatud kui ajakirjad saab kätte sama rakenduse kaudu kõigist nutiseadmetest. Lugeda on võimalik ka siis, kui seade pole võrku ühendatud, mis ei ole erinevalt e-raamatutest digiajakirjade puhul eriti levinud – selleks tuleb eelnevalt võrgus olles teha vaid paar nupuvajutust.

Kõigi ajakirjade puhul on võimalik lugeda nii kõige uuemaid kui ka möödunud numbreid. Ajakirjade lugemise võimalus sisaldub kuutasu sees ning eraldi nende eest maksma ei pea.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.