Raamat

New York Timesi bestsellerid: inimesed ei saa Trumpi-raamatutest ikka üle

Oleme juba andnud ülevaate praegusest seisust New York Timesi bestsellerite ilukirjanduse listis. Kuid neil on veel ka teine ja vähemalt sama põnev kategooria, nimelt mitte-ilukirjandus. Biograafiad, päriselust tulevad jutustused, kokaraamatud ja ufogrillide kasutusjuhendid on kõik selles nimekirjas, ehkki viimasest nimetatust pole vist kunagi bestsellerite topis juttu olnud.

Mida siis maailm veel loeb? Vaatame järgi.

Omarosa Manigault Newman – UNHINGED

See on jutt mehest, kelle nime kuulevad vist väga paljud vähemalt korra päevas. Donald Trump. Aktiivne Twitteris säutsuja, ärimees ja mõnda aega juba ka USA president on kätega peast kinni haarama pannud ilmselt paljusid. Olgu siis kas frustratsioonist või puhtast rõõmust. Kuid millisena näevad Trumpi need, kes temaga koos igapäevaselt töötavad? Loeme ja saame teada. Loe Kindle’ist või kuula Audible’ist.

Gregg Jarrett – THE RUSSIA HOAX

Tegelikult ei saa ka selles raamatus Trumpist üle. Neli nädalat bestsellerite tabelis olnud teoses paljastab Fox Newsi õigusalane analüütik Gregg Jarret, kuidas Hillary Clintoni käsilased valges majas töötasid 2016. aastal selle nimel, et Donald Trumpi halvas valguses näidata ning kuidas Hillary Clinton presidendi toolile upitada.

Raamatut saab lugeda Kindle’ist või kuulata Audible’ist.

Tara Westover – EDUCATED

Tara Westover oli 17-aastane, kui ta esimest korda elus mõnda klassiruumi oma jala tõstis. Tema pere elas maailmalõpuks valmistudes mägedes, täielikult isoleerituna kõigest ja kõigist. Kuna pereisa ei usaldanud ka haiglaid, raviti kõike, marrastustest plahvatuses saadud vigastusteni kodus ja looduslike vahenditega.

Rääkimata haridusest, maailma ajaloo tundmisest või üldse mingisugusest kontaktist maailmaga, kus meie elame. Tara asus end ise õpetama, kuniks oli valmis liituma ülikooliga. Alles seal avastas ta täielikult uue maailma. Bestsellerite topis on raamat viibinud 26 nädalat, Amazonis on teos neljas enimloetud raamat.

Loe raamatut Kindle’ist või kuula Audible’ist.

Jeanine Pirro – LIARS, LEAKERS AND LIBERALS

Järjekordne raamat Donald Trumpist, mis keskendub tema vastu suunatud tegevusele. Läbi intervjuude Trumpi perekonna ja lähedastega selgub lugu, kuidas president endiselt võitleb selle nimel, et Ameerika taas suureks saaks. Ehk saab, sest juba viis nädalat on raamat bestseller olnud.

Loe raamatut Kindle’ist või kuula Audible’ist.

Craig Unger – HOUSE OF TRUMP, HOUSE OF PUTIN

Uus tulija, vaid kümme päeva vana raamat, seega esimest nädalat ka topis. Hetkel küll mitte uus teema. Juttu taaskord president Donald Trumpist ning tema suhetest Venemaa presidendi Vladimir Putiniga ning sellest, kuidas kogu kümneid aastaid väldanud suhtesse on segatud Vene maffia, tänu millele Trump Valge Maja võtmed enda tasku sai.

Raamatut saab lugeda näiteks Kindle’ist.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.