Raamat

Oluline raamat noortele: Liis Velsker räägib oma loo

Foto: Shutterstock

Liis Velsker on sotsiaalmeedia kasutajatele tõenäoliselt silma jäänud eelkõige positiivse, aktiivse ja sportliku inimesena, kes inspireerib paljusid tervislikumalt elama. Samal ajal on ta ka aus, jagab raskeid hetki ning ei püüa jätta oma elust ideaalset muljet. Trennist veelgi olulisem on end armastada ja olla täpselt selline, nagu olla soovid.

Mis võiks ühe sotsiaalmeediastaari elul viga olla? Palju fänne, koostööd erinevate brändidega, kuulsad sõbrad – kõik tundub väga glamuurne. Tasub aga silmas pidada, et oma elu jooksul on Liis tunda saanud ka raskeid ja veelgi raskemaid aegu. Oma loo räägib ta raamatus „Teekond iseendani“. 

Liis oli väike Piiumetsa tüdruk, kes polnud päris nagu teised: juba esimeses klassis oli ta teistest üksjagu suurem ning gümnaasiumiks kaalus ta 127 kilo. Teda noriti ja mõnitati. Range dieet ja karm trenn ei aidanud – midagi ei muutnud. Siis tulid peod, narkootikumid, depressioon, hirmsad operatsioonid. Ühel hetkel sai aga selgeks, et muutus peab algama seestpoolt.  

Liis usub, et tema teekond võiks teistelegi lootust anda. „Kõik on võimalik, kui sa ainult haarad juhirolli ja unistad nii suurelt, et natukene on suisa piinlik!“ arvab ta. Just selle inspireeriva sõnumi tõttu tasuks raamatut lugeda kõigil, kes on ise või kelle lähedane on kimpus iseendaga, oma vaimse või füüsilise tervisega. Kes teab – ehk annab just see raamat julguse astuda esimene samm parema elu suunas?

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.