Raamat

Põnevad elulooraamatud: sissevaated tuntud inimeste eludesse ja mõtetesse

Kui sotsiaalmeedias näeme vaid inimeste elude ilusaimaid hetki, siis elulooraamatute kaante vahele on jõudnud ka keerulisemaid läbielamisi. See teebki need nii toredaks – biograafiaist näeme, et ka teiste teedel on olnud takistusi ja hoolimata nendest on nad elus jõudnud palju korda saata. Siin on mõned populaarsed teosed tuntud inimeste eludest.

 Spordisõpradele

Minu lugu. Petter Northug“ on lugu ühest Norra kirkaimast sporditähest, poisist, kes ei andnud kunagi alla. See on lugu kuldmedalitest, skandaalidest ja autosõidust, mis muutis kõik. Trotsides kõiki tõi Petter suusasporti murrangu, kuid kui palju on vaja ohverdada, et saada maailma parimaks?

Tehnikahuvilistele

Elon Musk: Tesla, SpaceX ja rännak ulmelisse tulevikku“ jälgib raamatu peategelase, PayPali, Tesla Motorsi, SpaceX-i ja Solar City rajaja Elon Muski teekonda lapsepõlvest Lõuna-Aafrikas kuni tõusmiseni maailma äritippude sekka. Raamatukaante vahele on jõudnud erakordne lugu pöörastest ettevõtmistest ja keeruka iseloomuga mehest, kes on uuendanud tööstust, kuid kogunud ka palju vaenlasi.

Muusikagurmaanidele

Freddie Mercury elust tema enda sõnadega“ viib lugeja teekonnale läbi Queeni ajaloo. Ambitsioonika Mercury eestvedamisel saatis ansamblit suur edu ja kuigi nad läksid mitmel korral peaaegu laiali, hoidis neid koos armastus muusikareeglite rikkumise vastu. Raamatusse on kokku pandud nii avaldatud kui seni avaldamata intervjuud, mis toovad lugeja lähemale mehele, kes paistis avalikkusele ülimalt enesekindel,  vahel isegi arrongantne, kuid kes samal ajal veetis palju aega üksi, otsides õnne ja rahulolu.

Inspiratsiooniotsijatele

Lea Dali Lioni „Joonista valgus“ kätkeb endas nii karmi reaalsust kui kaunist sügavat vaimsust. Lea on põdenud vähki – üht kardetuimat haigust – ja teinud läbi nii keemiaravi, operatsiooni kui kiiritusravi. Raamatus kirjeldab Lea raskeid läbielamisi, samal ajal toimunud vaimseid õppetunde ning kogemusi nähtamatu maailmaga. Ta on kirja pannud, milliste tehnikate abil ta end ning proovib iseenda najal näidata, et meil on alati võimalus valida, kuidas me oma elus erinevaid olukordi näha soovime.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.