Raamat

Populaarses külakrimkas võtab mõrvauurimise enda kätte tavakodanikust uustulnukas

Krimisõpradele on ammu teada, et maalilistes Inglise külakestes valitseb kõike muud kui idüll ning populaarseimates neist mõrvatakse elanikke kirjeldamatu tempoga. Romaanis „Mõrv Viirpuuvillas“ liitub kõhedusttekitavate külade nimistuga ka Ülem-Benbury.

Esmalt kohtume Melissaga. Kassiarmastajast krimikirjanik Melissa on tohutus vaimustuses oma uuest elust päevinäinud majakeses – lõpuks ometi saab ta veeta aega roose kärpides ja naabri kassiga tutvust sobitades. Ainus kahetsus – oleks võinud juba varem maale kolida!

Ühtäkki saab naine aga šokeeriva uudise: tema maja tagant metsast leiti noore naise luud. Veidrad öised telefonikõned annavad mõista, et politsei on uurimisega valele teele sattunud ja nii hakkab Melissa ise asja uurima ning oma nina igale poole toppima.

Kurjamit otsides paljastab ta mõned eriti skandaalsed saladused, kuid mõrtsukale lähemale need teda ei vii. Sahtlist leitud vana foto on viimane kild lahenduse leidmisel, kuid kas ta ikka suudab üksi tegutsedes asja tuumani jõuda?

Raamatus „Mõrv Viirpuuvillas“ saavad kokku (enda meelest) kole kavalad amatööruurijad, kassid, koogid, kuulujutuveskid ja kukalt kratsima panevad müsteeriumid. Mõnus krimilugu sobib kindlasti kõigile, kelle lemmikute hulka kuuluvad Miss Marple, Jessica Fletcher („Mõrv sai teoks“) ja „Midsomeri mõrvad“.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.