Raamat

President Trump lõi kaardid lauale: Ma kirjutan ise raamatu!

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

President Donald Trump on palju kritiseerinud hiljuti välja tulnud raamatut “Fear”, mille autoriks Bob Woodward.

Fear on raamat, mis annab lähiülevaate Donald Trumpi tegutsemisest valges majas, ovaalkabinetis ja Air Force One’i pardal. Raamatu autor on kirjutanud kaheksa erineva USA presidendi tegemistest ning on selleski teoses tuginemas sadadele tundidele intervjuudele, isiklikele märkmetele, kohtumiste ülestähendustele ja paljudele teistele infoallikatele, mis Trumpile lähedal.

Nagu tavaks saanud, läks Trump Twitterisse ja hakkas karjuma, süüdistades Woodwardi valede levitamises.

“Woodwardi raamat on nali. Järjekordne rünnak minu vastu, paljude rünnakute seas. Seekord kasutatakse ära lihtsalt anonüümseid ja teadmata allikaid,” kirjutas Trump Twitteris ja lisas, et kirjutab ise raamatu, kus jutt on õige.

Tema jutt anonüümsetest allikatest ei pea aga paika, kuna raamatus on mitmeid tsitaate otsestelt ja nimelistelt allikatelt, seega ei saa sugugi väita, et raamat põhineks anonüümsetel allikatel.

Lisaks on Woodward kinnitanud, et Donald Trump keeldus raamatu tarbeks intervjuud andmast. Washington Post avaldas seejärel klipi, kus Woodward kinnitab Trumpile, et püüdis korduvalt temalt intervjuud saada, samas kui Trump kinnitab, et ei ole intervjuupalvet saanud. Kellyanne Conway kinnitas pühapäeval, et ei edastanud intervjuupalvet otse presidendile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.