Raamat

Raamatusoovitus: inspireeriv mälestusteraamat võitlusest depressiooniga

Depressiooni all kannatajaid on rohkem, kui keegi eales hoomata suudaks. Lisaks kannatajale mõjub haigus rusuvalt ka lähedastele. Mis veel hullem – sellest ei osata ega taheta rääkida ning kannatajad jäävad oma valuga tihti üksi.

Õnneks on Matt Haig oma kogemuse kirja pannud, et aidata neid, kes seda sõnastada ei suuda. „Põhjused, miks valida elu“ on Matt Haigi elujaatav, kuid aus lugu võitlusest depressiooniga.

See on raamat kõigile, kes on vajunud depressiooni musta auku, aga ka depressiooni all kannatajate lähedastele, kes soovivad haigust paremini mõista. Raamatus kirjeldab Haig oma elu süngemaid hetki ja seda, kuidas haiguse seljatamine õpetas ta uuesti elama. Minut minuti, päev päeva haaval sai ta lugemise, kirjutamise ning oma tüdruksõbra Andrea armastuse toel haigusest võitu.

Lõpuks õppis ta elu tänu sellele veelgi enam hindama. Matti huumorimeel ja julgustav suhtumine ei lase lootust kaotada. Ta on vankumatult veendunud, et kõige vanem klišee on kõige tõesem – tunneli lõpus paistab valgus. Ta ei ole asjatult optimistlik, kuid tuletab siiski meelde, et alati leidub põhjuseid, miks valida elu.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.