Raamat

Raamatusoovitus: liigutav romantiline põnevik Prantsusmaalt

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Kas oled kunagi mõelnud oma käekoti sisu peale? Mida see võõrale inimesele sinu kohta ütleks? Milliseid saladusi ja lugusid peidavad aga võõrad ridikülid? Ühes käekotis peituvaga on nüüd lugejatel võimalik tutvuda. 

Üksik naine on ööpimeduses just koju naasmas, kui teda koduukse ees rünnatakse ja röövitakse ta käekott. Võtmete, dokumentide ja rahata, suundub ta lähedalasuvasse hotelli, et ulualust paluda. 

Järgmisel hommikul leiab jalutuskäigule suundunud mees, raamatupoe omanik, ühegi dokumendita koti prügikasti kaanelt. Kuna politsei on temaga tegelemiseks liiga hõivatud, otsustab ta detektiivitöö enda õlule võtta ning koti ja selle omaniku taas kokku viia. 

Käekotis on suure hulga esemete seas punaste kaantega märkmik, milles olevad ülestähendused teda lummavad. Järgneb imeline seiklus, milles on roll nii keemilise puhastuse töökojal, kuldamisteenuseid pakkuval ateljeel, käekoti omaniku sõbral, loomekriisis vaevleval kirjanikul, teismelisel lütseumineiul kui kassidel Belphégor ja Putin.

Prantsuse kirjaniku Antoine Lauraini suurepärases romaanis “Punase märkmikuga naine” on meisterlikult kokku põimitud põnevik ja romantiline armastuslugu. Irooniani ulatuv humor laseb elu näha muheleva kõrvaltvaataja pilguga ja liigutav romantika juhib mõtted kõrvale hallist igapäevaelust. 

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.