Raamat

Raamatusoovitus: sõltuvust tekitavad psühholoogilised põnevikud, mis pakuvad närvikõdi ja üllatusi

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Põnevike ja krimikirjanduse austajatel on põhjust rõõmustada: Elisa Raamatusse on jõudnud Tana Frenchi suurepärane krimipõnevik „Peegelpilt“. Lugeda on võimalik ka sama sarja esimest raamatut. Mõlemad teosed on saanud lugejatelt suurepärast tagasisidet ning võitnud fännide südameid.

Dublini mõrvarühma juhtumitest jutustavas sarjas võtab iga osa fookusesse uue peategelase, kes on lugejatele eelmisest osast küll tuttav, kuid pole täitnud keskset rolli. Kaunilt kirjutatud raamatutes loob autor mitmekülgse maailma ja pakub lugejatele võimalust näha seda erinevatest vaatepunktidest.

Sarja esimeses osas „Vaikiv mets“ mängib 12-aastane poiss oma kahe parima sõbraga metsas. Vaid üks neist leitakse hiljem elusalt, kabuhirmus, suutmatuna meenutada äsja toimunut.

Kakskümmend aastat hiljem töötab sama poiss Dublini politseijaoskonnas uurijana. Ta on muutnud oma nime ja keegi ei tea, kes ta on ega mis tol päeval juhtus. Kui aga samast metsast leitakse väikese tüdruku surnukeha, kisub müsteerium Robi jälle enda keerisesse.

Sarja teine raamat „Peegelpilt“ on vähemalt sama põnev ja köitev kui esimene. Uurija Cassie Maddox on Dublini mõrvarühmast lahkunud ega mõtlegi sinna naasta – kuni ta kutsutakse viivitamatult Dublini lähistele kuriteopaika.

Mõrvatud noor naine on temaga äravahetamiseni sarnane ning naise dokumendil seisab nimi Alexandra Madison – see on nimi, mida Cassie aastaid tagasi salaagendina kasutas. Nüüd saab ohvri identiteedi kindlakstegemine olulisemaks ülesandeks kui kunagi varem.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.