Raamat

Raskustes raamatupood ja ohtlik näitlejatöö: kaks uut raamatut, mida sel kevadel kindlasti lugeda

Kevad on peaaegu käes ja koos kevadise suurpuhastusega on aeg korrastada ka oma virtuaalset raamaturiiulit. Siin on kaks uut ja põnevat raamatut, mida sinna lisada ja mille lugemist peaks kindlasti sel kevadel kaaluma.

Raamat raamatutest

Nightingale’i raamatupood on väikese Cotswoldi linnakese süda, mis pakub linnaelanikele ajaviidet ja leevendust hallist argipäevast. Ühtlasi põimib poeke kokku mitmete sealsete elanike armastuslood.

Pärast armastatud poepidaja surma võtab tütar Emilia isa soovil poe juhtimise üle, et päästa see sulgemisest – ta isa oli küll suur raamatusõber, kuid mitte eriti hea ärimees. Rahalised raskused ja pealetükkivad ärimehed, kes soovivad poealust maalappi endale, muudavad olukorra veel raskemaks. Kas Emilial õnnestub isa viimane soov täita?

Veronica Henry romaan „Kuidas leida armastust raamatupoes?“ on armas ja emotsionaalne lugu Emiliast, raamatupoest ja selle truudest klientidest, kel kõigil on jutustada omaenda lood.

Elu ohtlikem roll

Rohkete keerdkäikudega psühholoogiline põnevik „Usu mind“ ei jäta külmaks ühtki lugejat.

Lavakunstiõpilane Claire on rahahädas ja haarab kinni ainsast teenimisvõimalusest. Temast saab lahutusadvokaatide firma peibutuspart – ta ülesanne on võtta vahele truudusetuid abielumehi, kes talle hotellide baarides ligi tikuvad.

Kui ühe tema sihtmärgi abikaasa ootamatult mõrvatakse, saab Claire aga uue ülesande, seekord politseilt – saada mehelt ülestunnistus. Claire on kindel, et suudab seda teha. Järjest rohkem hakkab talle aga tunduma, et miski pole nii, nagu paistab. Kas Patrick Folger on tegelik süüdlane või hoopis kõige korralikum pereisa, keda ta kunagi kohanud on? Keda ta üldse usaldada saab? Claire’il ei kulu palju aega taipamaks, et ta mängib oma elu ohtlikemat rolli.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.