Raamat

Septembri eksklusiiv: rahapesijate mustad südametunnistused finantspõnevikus „Pankuri naine”

Suured summad, verine rahapesu ja kõrgseltskond on kooslus, mis toob endaga kaasa hulga saladusi. Tänu Elisa Raamatule ja Cristina Algeri „Pankuri naisele“  on nüüd kõigil eksklusiivne võimalus rännata otse pururikka pangandusmaailma kõhualustesse – seda turvaliselt oma koduseinte vahelt ning kartmata ise ohtlike vaenlaste sihikule sattuda.

Ühel tuisusel novembrihommikul astub Matthew Werner Londonist Genfi suunduva eralennuki pardale. Peagi satub lennuk tormi kätte, seejärel kaob ta radariekraanidelt. Mõni tund hiljem leitakse Alpidest selle vrakk. Õnnetusse sattunud Matthew Werner ei olnud aga sugugi tavaline mees, vaid võimsa offshore-panga Swiss United siseringi kuuluv pankur.

Üritades mehe tegudes ja surmas selgusele jõuda, sukeldub noor lesk Annabel mehest maha jäänud mõistatusse ja tema tööellu. Innukalt vastuseid otsides jõuab ta järeldusele, et Matthew’ surm ei olnud õnnetusjuhtum. Dokumentides tuhnimine on aga ka ta enda muutnud ohtlike vaenlaste sihtmärgiks.

Samal ajal on seltskonnaajakirjanik Marina Tourneau kihlunud presidendiks pürgiva miljardäri pojaga. Ta on otsustanud lõpetada vägevatest suguvõsadest kirjutamise, olles ise ühe sellise liige. Pärast oma ajakirjandusliku mentori Duncan Sanderi ootamatut surma nõustub ta, hoolimata isiklikest vastuoludest ja kihlatu vastuseisust, kirjutama veel ühe uuriva artikli.

Swiss Unitediga tegeldes avastab Marina finantsmaailma tuusade, sealhulgas talle lähedaste inimeste kohta nii mõndagi ootamatut, isegi hirmsat. See artikkel võib anda vastused ka Annabeli küsimustele – muidugi üksnes juhul, kui Marina on valmis selle avaldama.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.