Raamat

Septembri eksklusiivraamat: armastusväärsed tegelased, nende saladused ja veel salajasemad tunded

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Langevad lehed, pimedad õhtud ja jäised hommikud annavad sügisest aina enam märku. See tähendab vaid üht: on aeg haarata ühe mõnusa, rõõmustava raamatu järele, mis pakub samasugust emotsiooni nagu soe tass teed, pehme pleed või taaskohtumine kalli sõbraga.

Marcia Willetti “Peegeldused” tutvustab lugejale Carat, Cosmot ning Sami. Nende ning veel mitmete tegelaste lugude abil on Willett kokku põiminud haarava jutustuse sugulussuhetest, ammustest perekonnasaladustest ja inimlikust igatsusest.

Pärast abikaasa surma sõidab Cara Londonist Devonisse ja püüab teha mingeidki tulevikuplaane. Londonist lahkub ka noormees Cosmo, kelle südame on võitnud Loode-Inglismaa kaunis loodus ja kohalik tütarlaps Amy. Ülikoolist tulnud Sami tulevik paistab justkui kindel, ometi tunneb ta end üsna pidetult. Neil kõigil on midagi, mille kallal töötada. 

Willetti meeldivad ja usutavad tegelaskujud, suurepärased olustikukirjeldused ning rahuldustpakkuv lõpplahendus teevad raamatust igati hea kaaslase ja väärt lugemiselamuse. Seda eriti praegu, mil on vaja taas masendava pimeda ajaga harjuda ning päevadesse veidi helgust tuua. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.