Raamat

Südamlik romaan naisest, kel tuli oma elu algust eluaeg oodata

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Kuuekümne kolme aastane Britt-Marie on äsja selja taha jätnud 40 aastat kestnud abielu. Kõik need aastad oli ta tubli koduperenaine, kes triikis mehe särki ning kõndis truu varjuna mehe selja taga, kuid nüüd on see kõik läbi. Õige pea leiab Britt-Marie end väiksest Borgi alevist, alustamas uut elu.

Borg näeb välja üsna kurb. Paljud ettevõtted on kinni pandud, elanikud on lahkunud. Jalgpall on ainus rõõm, mis allesjäänud elanikel veel on. See on ühenduslüli, mis liidab muus osas täiesti erinevaid inimesi.

Britt-Marie vihkab jalgpalli, aga ometi saab temast kohaliku noortevõistkonna treener. Ja esimest korda elus on tal võimalus elada oma elu, täide viia omaenda unistusi. Läbi katsumuste leiab ta väikses kogukonnas ka oma koha – koha, kus ta on lõpuks ometi väärtustatud.

Südamlikult humoorikas “Britt-Marie oli siin” on romaan armumisest, uutest võimalustest ja ootamatutest sõprustest. Raamat on täis vahvaid krutskeid, nii kurbi kui ka naljakaid hetki ja tegelasi, kel on oma vead, kuid kes poevad sellest hoolimata sügavale südamesse.

2019. aasta jaanuaris esilinastus ka raamatul põhinev rootsikeelne mängufilm, mille peaosas mängib Pernilla August.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.