Raamat

Surmav kokkutulek: psühholoogiline põnevik, kus jõulupuhkus võtab ootamatult sünge pöörde

Väljas on mõnus ja soe, jaanipäev on kohe-kohe käes. Ometi on paljud Elisa Raamatu lugejad avastanud just nüüd enda jaoks psühholoogilise krimipõneviku „Jahiseltskond“, mille tegevus leiab aset täpselt vastupidisel ajal – lumisel aastavahetusel. 

Aastavahetuse eel koguneb rühm kolmekümnendates eluaastates mehi ja naisi Šoti mägismaal asuvasse jahilossi. Oxfordi tudengitest moodustunud sõpruskond tegi juba kümme aastat tagasi algust traditsiooniga võtta uus aasta koos vastu – nii ka seekord.

Selle aasta peopaigaks osutus idülliline ja muust maailmast eraldatud jahiloss Šoti mägismaal. Kahjuks jääb puhkuse nautimine üürikeseks.

Vaid paar päeva pärast saabumist muudab ajalooline lumetorm jahilossi muu maailma jaoks ligipääsmatuks. Uue aasta esimesel päeval on üks pidulistest surnud – ja tapja peab olema keegi nende seltskonnast. 


Teose autor Lucy Foley õppis ülikoolis inglise keelt ja töötas mitu aastat ilukirjanduse toimetajana. „Jahiseltskond“ – tema esimene krimiromaan – jõudis ka maineka Briti väljaande The Sunday Times menukite nimekirja.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.