Raamat

Tempokas ja üllatusrohke: Arne Dahli uus meistriteos vaid Elisa Raamatus

Rubriiki toetab

  • Ligi 4000 raamatut ootavad sind!
  • Loe või kuula telefonis ja tahvlis
  • Vaata rohkem!

Rootsi kirjanik Arne Dahl, kodanikunimega Jan Arnald, on avaldanud järjekordse meistriteose. 

„Vabadus“ on sünge, kuid kaasahaarav ja nauditav krimipõnevik, mis ei lase end käest panna. Kuni 16. novembrini saavad teose eestikeelset versiooni nautida vaid Elisa Raamatu kasutajad.

Sam Berger on üks õnnetu mees – saatus on tema vastu karm olnud. Molly Blom, kes on muuseas tõenäoliselt tema tulevase lapse ema, on jäljetult kadunud. Leiva toob Sami lauale kindlustuspettuste uurimine, mille üle mees just kuigi elevil ei ole.

Kõige rohkem tahaks ta veeta oma elu koos Mollyga, töötades samal ajal eradetektiivina, ent see unistus paistab veel kättesaamatum kui kunagi varem. 

Ootamatult saab Sam aga tulusa salapärase tööotsa. Röövitud on Nadja-nimeline naine ja teda on otsima asunud tema terapeut, kes vajab just Sami abi. Politsei ei tohi asjast mitte mingil juhul teada saada.

Jaht viib Sami kadunud varanduseni, mis on aastate jooksul palju kurjategijaid ligi meelitanud. Paistab, et Nadja poleainus, kes on ohus. Miks viib see surmav varandus ka Molly Blomini? 

Arne Dahlilt on eesti keeles varem ilmunud 6 teost raamatusarjas „Mirabilia“, samuti põnevikud „Sisemaa“, „Piirimaa“ ja „Vetevald“.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.