Raamat

Tempokas põnevik kadunud tütrest ja lahendamata mõistatustest

Lood ja raamatud kadunud inimestest pole midagi uut ega eriskummalist, kuid see ei tähenda, et selleteemalised teosed oleks igavad või ei vääriks lugemist.

Lisa Jewell on võtnud ühe sellise loo, teinud selle enda omaks ning vorminud sellest kaasahaarava põneviku, mille lugemine on tõeline nauding.

Viieteistkümneaastane Ellie Mack oli täiuslik tütar, ema silmatera. Pere noorimat last armastasid kõik ja teda ootas ees helge tulevik. Ühel päeval suundus ta raamatukokku… ja siis oli ta läinud.

Kümme aastat hiljem püüab Ellie ema Laurel endiselt eluga edasi minna. Tütre kadumine lõhkus ta enda, ta abielu ja suhted teiste lastega. Kui Laurel kohtub kohvikus sarmika Floydiga, kujuneb ta suureks üllatuseks nendevaheline flirt üsna kiiresti millekski sügavamaks ja naine arvab, et suudab viimaks ometi minevikuga rahu teha. 

Peagi kohtub aga Laurel Floydi tütardega ja mehe noorim laps Poppy võtab naise hingetuks. Poppy näeb välja just nagu Ellie. Loomulikult kisub see vanad haavad uuesti lahti ja vastuseta jäänud küsimused kerkivad taas pinnale. 

Lisa Jewell on rahvusvaheline menukirjanik, kelle sulest on ilmunud 17 romaani, sealhulgas New York Timesi ja Sunday Timesi menuk „Ja siis oli ta läinud“. Jewelli teoseid on ingliskeelsetes maades müüdud üle kahe miljoni eksemplari ja neid on tõlgitud enam kui kahekümne viide keelde. 

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.