Raamat

Tööle vanadekodusse: kuidas ühe vanadekodu elanikud muutsid noore inimese elu

Pole just palju raamatuid, mille tegevus leiab aset vanadekodus. Veelgi enam – mille peategelane vanadekodus töötab. See ei ole ka üllatav – sealne töö ei kuulu kindlasti lihtsaimate hulka. Ometi valis üks noor naine töökohaks just vanadekodu ning hoolimata esialgsetest kahtlustest osutus see tema elu üheks parimaks otsuseks.

Vanadekodus psühholoogina tööd alustav Julia on äsja kohale jõudnud, kui talle meenub, et ta just ei pulbitse armastusest vanainimeste vastu. Ta lootis vaheldust ja veidi aega iseendale, kuid nüüd ei saa ta enam aru, mida ta küll mõtles, kui tööpakkumise vastu võttis. Ometi avastab ta ajapikku, et hoolealustel on talle nii mõndagi õpetada.

Julial on raske uskuda, et magedat nalja viskavate papide ja reaalsustaju kaotanud mammide seas on võimalik elurõõm tagasi saada, kuid mingil põhjusel ta ju siia sattus? Ehk peidab armastus end seal, kus seda oodatagi ei oska?

Raamatus saab lugeja tuttavaks paljude vanadekodu elanikega ning kaasa elada Julia arengule selles väljakutseid täis keskkonnas. Kõige juures jääb mahti mõtiskleda ka oma elu üle – ehk isegi vaadata üle senised prioriteedid ning leida viise, kuidas nii kaua kui võimalik elu täiel rinnal nautida.

Elisa Raamatu novembrikuu eksklusiivraamat „Küll sa suuremana aru saad“ on lugu ristuvatest teedest, rikkalikest elukogemustest ja armastusest.


Virginie Grimaldi on üks Prantsusmaa populaarsemaid kirjanikke. Ta kirjutab lakkamatult, ostunimekirjadest raamatuteni, ja peab selle kõrval ka populaarset blogi. Tema nakkava huumori ja haaravate tegelaskujudega sügavalt inimlik romaan innustab meid nautima elu pisikesi õnnehetki.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.