Raamat

Uued ja populaarsed Elisa Raamatus: raamatud, mis pakuvad lugemisrõõmu ja närvikõdi

Väljas läheb aina vihmasemaks ja pimedamaks ning üha enam tekib soov õhtuti sooja pleedi sisse pugeda ja üks hea raamat kaaslaseks haarata. Kui otsid veel just seda õiget raamatut, oled jõudnud õigesse kohta – siin on neli uut ja populaarset teost, mida kindlasti lugeda tasub.

Lucinda Riley „Armastuskiri

Kui silmapaistev näitleja Sir James Harrison sureb, jätab ta lisaks murest murtud perekonnale maha ka ühe tumeda saladuse, mis võib ilmsiks tulles raputada Inglismaa ladviku alustalasid. Saladustel, mida üle kõige varjata püütakse, on aga kombeks varem või hiljem päevavalgele tulla ja nii saabki matustest lugu kirjutav noor ajakirjanik Joanna Haslam teada kirjast, mis Jamesist maha jäi ja mille sisu on üle seitsmekümne aasta meeleheitlikult varjatud. Asja uurides põrkub ta jõududega, mis püüavad teda igati takistada ja mis ei kohku millegi ees tagasi.

Nikola Scott „Saladuste suvi

August 1939. Kuueteistaastane Maddy ootab koju oma õde Georgiet, kes saabudes toob kaasa uue kallima Victori. Vaid Maddy kahtlustab, et Victor pole see, kes paistab olevat.

Tänapäev. Kõik kadestavad Chloe ja Aidani täiuslikku elu, kuid Chloe elus on ka tumedam külg, millega ta nüüd Madeleine’iga kohtudes silmitsi peab seisma. Mõlemad hakkavad aru saama, kuidas pahaendeliste motiividega mees võib oma eesmärkide saavutamise nimel tõde väänata. Kas mineviku mõistmine aitab tulevikule vastu astuda?

Camilla Sten „Kadunud küla

60 aastat tagasi haihtus väikese kaevandusküla elanikkond justkui õhku. Alles jäi vaid üks kividega surnuks loobitud naine ja elus vastsündinu, teisi ei leitud kunagi. Noor filmitegija Alice on sellest külast palju lugusid kuulnud ja tahab nüüd lõpuks tõe välja selgitada. Ta otsustab veeta koos meeskonnaga viis päeva mahajäetud linnakeses, ent niipea, kui nad kohale jõuavad, hakkavad nad kuulma kummalisi hääli ja nägema seletamatuid asju. Kas möödunud ajad on ikka möödunud?

Ann Cleeves „Surnud vesi

Shetlandi-sarja viiendas raamatus peab noor uurija Willow Reewes lahendama kaks mõrva. Kohati tundub talle, et ta ei taba sugugi asja olemust ning oma pruuti leinav Jimmy Perez tuleb vastutahtsi talle appi. Iga uus juhtlõng näib viivat uude suunda ja lahendust ei paista. Kuni Jimmy suudab kergitada katet mineviku salasuhetelt.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.