Raamat

Uued raamatud Elisa Raamatus

Viimaste nädalate jooksul on Elisa Raamatusse jõudnud palju uusi raamatuid väga erinevatest žanritest – ikka selleks, et kõik lugemishuvilised endale meelepärase teose leiaks.

Reisisellidele

„Minu“-sarja raamatute fännid võivad rõõmustada, sest valikusse on lisandunud neli uut paika: säravDubai, avastamist väärivSidney, mitmetahulineLõuna-Aafrika Vabariik ja kodune Hiiumaa. Lisaks armastatud sarjale tasub lugeda ka Egert RohtlaEuroopa reisipäevikut, kuhu on jõudnud kõige värvikamad muljed ja põnevamad elamused.

Mõrvauurijatele

Paljude lugejate rõõmuks taas täienenud ka krimiromaanide read. Lisandunud on näiteks Ruth Ware’i kirjutatud ning New York Times’i menukiks saanud „Proua Westaway surm“, skandinaavialikult sünge „Ilma näota ohver“, tuulest ja vihmast räsitud Norfolki rannikul aset leidev traditsiooniline Briti krimka „Koolmekohad“ ning endise politseiniku Clare Mackintoshi romaan „Laske mul olla“.

Romantikutele

Armastuslugusid ei ole lisandunud palju, kuid see, mis on, väärib kindlasti tähelepanu. Romantiline põnevik „Õnn“ ei ole tavaline armastuslugu. Jah, Jen on kurb ja Aiden tahab, et ta oleks õnnelik, kuid Jen on 34-aastane naine ja Aiden on… arvutiprogramm. Aiden tunneb Jeni läbi ja lõhki ning ta on välja arvutanud, et Jen peaks leidma uue mehe. Tänu internetile leiab ta isegi perfektse isendi, kuid kas masin ikka suudab kindlaks teha, mis teeb inimolendid päriselt õnnelikuks?

Neile, keda paelub uskumatu tõsielu

Lõpuks kipub ikka nii olema, et tõsielul põhinevad raamatud on need kõige põnevamad – aga ka kõige traagilisemad ja südantlõhestavamad. Põnevate alla kuulub kindlasti Jonas Bonnieri „Helikopterirööv“, mis kirjeldab Rootsi ajaloo kõige suurejoonelisemat röövi. Röövlid saadi küll lõpuks kätte, kuid neli ja pool miljonit eurot on siiani kadunud.

Teine tõsieluline, kindlasti lugemist vääriv raamat on „Seitsme nimega tüdruk“ – lugu tüdrukust, kes suutis 17-aastasena põgeneda Põhja-Korea kommunistliku režiimi käest ning kaks korda oma elu uuesti üles ehitada – kõigepealt Hiinas, seejärel Lõuna-Koreas.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.