Raamat

Uuri pakkumisi: millist väärt kirjandust Elisa Raamat tasuta pakub?

Elisa Raamat pakkub suurt hulka kvaliteetset kirjandust, mida saab nautida väikese kuutasu eest. Lisaks sellele leiab platvormil hulgaliselt aga ka täiesti tasuta raamatuid.

Eesti kirjandusklassika

Tasuta raamatute kategooria moodustavad põhiliselt kirjandusklassikasse kuuluvad teosed, mis on juba ammu leidnud tee eestlaste südameisse. Esimesena jääb silma Tammsaare „Tõde ja õigus“, mis on tänu filmile saanud taas ülipopulaarseks. Tasuta on võimalik lugeda II-V osa, esimese lugemiseks peab aga olema Elisa Raamatu klient.

Virtuaalselt raamaturiiulilt on võimalik laenata teisigi kirjandustunnis põhjalikult lahatud teoseid: „Kalevipoega“, Vilde „Mäeküla piimameest“ ja Tuglase „Väikest Illimari“. Nautida saab ka näidendeid – Koidula lustlik „Säärane mulk ehk Sada vakka tangusoola“ on naerutanud mitmeid põlvkondi.

Käsiraamatud

Teine osa raamatutest on käsiraamatud. Alles hiljuti lisandus nende hulka „Teekond ujumisoskuseni“, mis lisaks ujumisõpetajatele rõõmustab kindlasti kõiki neid, kes proovivad vanemas eas ujumist omal käel selgeks saada. Lugeda on võimalik erinevate ametkondade välja antud käsiraamatuid ja brošüüre, nende hulgas ka kiitust leidnud „Finantsaabitsat“.

Hulgaliselt muinasjutte

Suure osa tasuta teostest moodustavad Kreutzwaldi lühikesed muinasjutud – kes on lugenud „Eesti rahva ennemuistseid jutte“, peaks ka Elisa Raamatust oma lemmiku leidma. Meelde saab tuletada „Helde puuraiuja“ lugu või muiata eestlaste ahnuse üle muinasjutus „Puulane ja tohtlane“. Kuigi lühijuttude rohkus ja raamatukaante väga sarnane välimus võib esialgu segadusse ajada, kaalub lugemisrõõm selle väikese ebamugavuse mitmekordselt üles.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.