Raamat

Uus Elisa Raamatus: uurija Harry Hole on tagasi

Kui e-raamat saaks olla trükisoe, siis just nii võiks kirjeldada mõned päevad tagasi Elisa Raamatusse jõudnud Jo Nesbø “Nuga”, mis ilmus alles juuli alguses. Elisa Raamatu kasutajatel on nüüd eksklusiivne võimalus uut raamatut lugeda: raamatupoodidesse jõuab teos alles juuli lõpus. Esimesed kaks nädalat saab lugeda täiesti tasuta.

Uurija Harry Hole on lagenud tagasi alkoholismi küüsi. Ta ärkab hommikul pärast joomingut, seljas verised riided. Ta ei mäleta eelmisest õhtust midagi.

Ta on nullpunktis: elu armastus Rakel on ta välja visanud, ta on müünud maha oma baari ja jäänud ilma õppejõuametist Politseikõrgkoolis. Tööl on kuulus sarimõrvade uurija langenud politsei ametiredeli madalaimale astmele.

Harry teab, et Svein Finne, esimene kurjategija, kelle ta trellide taha saatis, on taas vabaduses. Ta on andnud Harryle märku, et haub kättemaksu. See kõik aga kaotab tähtsuse, kui Harryl tuleb seista silmitsi seni kõige raskema ja isiklikumalt puudutavama mõrvajuhtumiga, mis ähvardab raskustes mehe täielikult hävitada.

Jo Nesbø on Norra krimikirjanik. Tema teoseid on tõlgitud enam kui 40 keelde ja tema raamatuid on müüdud enam kui 33 miljonit eksemplari. Uurija Harry Hole on kuulsaim tema loodud tegelane.


Lisaks “Noale” saab Elisa Raamatu kasutaja lugeda veel kolme teost Harry Hole’ist ja kahte lasteraamatut doktor Proktori seiklustest.

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.