Raamat

Uus lähenemine enesearengule: mõtle ja tegutse nagu kass

Loomariigi esindajaid jälgides on inimesed saanud inspiratsiooni mitmete leiutiste ehitamiseks. Miks mitte võtta neilt eeskuju ka oma elu paremaks muutmisel? Selleks ei pea olema kõrgelt haritud zooloog – suurepäraseid elufilosoofiaid kannab endaga ka kass, tuleb vaid osata märgata ja uusi teadmisi enda ellu sobitada. 

Et kõik kassiomanikud nullist alustama ei peaks, on Stéphane Garnier oma tähelepanekud raamatukaante vahele kogunud. Kassidest on ta avaldanud lausa kaks raamatut: esmalt „Mõelda ja tegutseda nagu kass“ mis osutus rahvusvaheliselt väga menukaks, ning veidi hiljem „101 kassitarkust“, mis esimest hästi täiendab. 

Stéphane ja tema kass Ziggy selgitavad, kuidas kasse sammhaaval matkides oma elu paremaks muuta. Inimesel ei ole küll võimalik kõiki kasside käitumisviise üle võtta, kuid tuleb tunnistada, et kassidel on palju kadestamist väärivaid omadusi – näiteks rahulikkus, elegantsus, karismaatilisus, iseseisvus, uudishimulikkus – mida tasub endaski arendada. 

Need kasside elust ja elutarkustest kõnelevad raamatud võiksid sobida kõigile kassisõpradele, kes soovivad lugeda midagi kerget, armsat ja lõbusat, kuid lisaks meelelahutusele saada loetust ka huvitavaid tarkuseteri. Võib-olla leiad just nendest teostest mõne huvitava mõtte või kavala nõuande, mida edaspidigi oma elus rakendada?

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.