Raamat

Viimase hetke jõulukingid: nüüd saad raamatusõbrale mugavalt kinkida üle 2500 teose

Raamat on tõenäoliselt üks parimaid kingitusi, kuid poest parima raamatu leidmine nõuab tihti pingsat eeltööd ja hulganisti õnne. Raamatupoed on maast laeni täis suurepäraseid raamatuid, neist vaid ühe valimine on niigi suur ülesanne – kuid meeles tuleb pidada ka kingisaaja eelistusi, loetud raamatuid, millised tal juba riiulis võivad olla… Kui vaid saaks kinkida kõik raamatud korraga!

Õnneks on sellele murele pakkuda suurepärane lahendus – Elisa Raamatu kinkekaart. See väike kink sisaldab pea 2500 erinevat raamatut, mille lugemiseks läheb vaja vaid nutiseadet.

Elisa Raamatu lehel saad kokku panna täpselt oma sõbrale või sõpradele sobiva kingituse. Alustuseks saad loomulikult valida perioodi, milleks raamatuid kinkida – ühest kuust aastani. Lisaks sellele saad aga valida ka viisi, kuidas sõber kingi kätte saab – meili teel, väljaprindituna või kinkekarbis. Kõige erilisem viis on kindlasti kinkekarbis – kuller viib kohale raamatukujulise komme täis karbi koos kinkekaardiga.

Huvitava boonusena saad valida, millal sõber kingi kätte saab – see tähendab, et e-kiri ei lähe tingimata välja kohe, kui makse on sooritatud ning kuller ei ilmu sõbra ukse taha suvalisel ajal. Samuti saad kingituse teha korraga mitmele inimesele, kirjutades kõigile isikliku tervituse või valides vahvate valmis tekstide seast sobivaima.

Seega – kui otsid veel raamatusõbrale kingitust, siis Elisa Raamatu kinkekaart on ideaalne valik.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.