Seriaalid

5 Netflixi sarja, mille fännamist ei julgeks tunnistada isegi kõige paremale sõbrale

On sarju, mida pead olema näinud, sest muidu päritakse, mis sa elad kivi all või? Kuid on ka seriaale, mille vaatamist ei tunnistaks parema meelega kellelegi, sest muidu küsitakse – kas sul ei ole midagi paremat teha?

Styling Hollywood

Pealiskaudsemat stsenaariumi Netflixis tõenäoliselt ei eksisteeri: Hollywoodis pesitsev geipaar riietab kuulsaid naisi punase vaiba jaoks ja muudab nende kodud kaunimast kaunimaks. Muud ei olegi.

Sisse on üritatud kirjutada veidi draamat töökaaslaste vahel, ent see jätab külmaks. Pigem on lihtsalt mõnus jälgida õhtul diivanilt maailma, kus suurimaks probleemiks on auk kleidisabas ja liiga palju sulgi kaunistuses.

Selling Sunset

Tegevus toimub päriselus eksisteerivas glamuurses kinnisvarafirmas, mida juhivad kaksikud vennad. Ent nemad on selles loos täiesti ebaolulised. Fookus on nende alluvuses töötavatel kinnisvaramaakleritel, kes on kõik eranditult naised ja modellimõõtu.

Pealtnäha igava süžee muudab põnevaks asjaolu, et enamus neist kaunitarides ei ütle ära ühest korralikust naisteklatžist ja kismast – teemadel, kes on kelle sõber ja kes kellega käib.

Ühesõnaga verbaalne naistekähmlus esimesest hetkest kuni esimese hooaja viimase episoodini, mida illustreerivad kõige uhkemad Ferrarid ja kõrged kontsad. Küll seal Hollywoodis on ilus elu.

Please Like Me

Aitab vahelduseks Hollywoodist. Austraalias tehakse ka sarju, mis tegelikult ei olegi nii hullud. “Please like me” on üks nendest, mis tegelikult on juba kuus aastat vana ja filmipiibel IMDb on hinnatud seda teost lausa 8.5 punktiga. Kes mõistab noorte iroonilist ja kerge musta huumoriga vürtsitatud nalja, siis võib see minna täitsa peale.

Loo keskmes on 20-ndates noormees, kes mitmeid aastaid oli suhtes neiuga, ent üks hetk oli kõigile asjaosalistele selge, et poiss on gei. Näha saab tema piinlikke ja üdini ausaid seikasid uue eluga harjumisel.

Dead to Me

Justkui loeks pehmetega kaantega krimkat, aga miskipärast vaatad ikka esimese hooaja lõpuni ja loodad, et teine tuleks ka. Nii saaks teada, kas need kaks “juhuslikult” leinanõustamises tuttavaks saanud naist jäävad vahele, et üks tappis ühe abikaasa ja teine teise …

Queer Eye

Jah, veel edevaid mehi, kellele meeldib õnnetus seisus inimesi teha ilusaks ja õnnelikuks. Tuju läheb alati viit geimeest vaadates rohkem kui heaks. Nad on alati nii rõõmsad ja tantsivad rõõmustades.

Efekt on täiskasvanul vaatajal ilmselt sama, kui lapsed vaatavad “Teletupse.” Tahaks kaasa plaksutada ja hõisata pärast muutumismängu osalejatele Jonathani kombel “work it, work it!” Kuidas saab see sari mitte meeldida?

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.