Seriaalid

5 tõeliselt head Netflixi seriaali, millest sa tõenäoliselt pole veel midagi kuulnud

"Between" peategelased Wiley (Jennette McCurdy) ja Adam (Jesse Carere) üritavad põgeneda Pretty Lake'ist. Foto: Between/City

Netflix on üks lõputu auk, kuhu võib jääda tundideks otsima seda üht õiget seriaali, mis vastab just sinu maitsele. Alatihti piirdutakse Netflixi seriaalide puhul nendega, millele Netflix teeb ka ise palju reklaami ning mille kohta räägitakse palju. Suurte ja tuntud seriaalide kõrval on Netflixis ka mitmeid vähemtuntuid, kuid väga häid seriaale. Toome välja viis väga head seriaali, millest sa tõenäoliselt pole veel midagi kuulnud.

Gypsy

“Gypsy” räägib psühholoogi Jean Holloway (Naomi Watts) elust, kellele meeldib oma patsientide eraeludesse kaeda. Seriaali hoiab koos Naomi Watts oma hea näitleja tööga. “Gypsy” kahjuks räägib küll tõsiasi, et Netflix ei soovinud seriaali teist hooaega näha ning see selgus juba kuus nädalat pärast seriaali eetrisse paiskamist. Samas on see juba põhjus omaette, miks tasub sellele seriaalile aega pühendada

Vaata “Gypsy” seriaali siit.

Anne With an E

Omapärane ja eriline “Anne With an E” pajatab loo orvuks jäänud tütarlapsest, kes viiakse perre, kuhu oodati hoopis poisslast. Hoolimata raskustest teeb Anne Shirley (Amybeth McNulty) kõik, et ligimesed armastaksid teda ning ta leiaks oma koha maailmas. Ajapikku mõjutab Anne kõigi inimeste elusid väikelinnas, kus ta elab. Seriaal põhineb novellil “Anne of Green Gables”.

Vaata “Anne With an E” seriaali siit.

Between

“Between” on ulmedraama kõigile neile, kellele ei meeldi ulmedraamad. Seriaal toodeti kahasse Netflixi ja Kanada telekanali City poolt. Peakangelaseks on Wiley Day (Jennette McCurdy), kes on rase teismeline linnast nimega Pretty Lake. Arusaamatutel põhjustel surevad linnas ära kõik, kel on vanust üle 21 eluaasta. Linn pannakse ametivõimude poolt karantiini ning noored peavad saama hakkama ilma täiskasvanute järelevalveta. Loo käigus selgub mitmeid huvitavaid fakte, mis teevad vaatamise väga pingeliseks.

Vaata “Between” seriaali siit.

3%

“3%” on tõenäoliselt üks neist seriaalidest, mida Netflix soovitab sul pidevalt vaadata aga mida sa ei ole veel siiani vaatama hakanud. Düstoopia sugemetega seriaali tegevus toimub tulevikus, kus inimestele antakse võimalus minna “paremale poolele”. Maailm on jaotatud kaheks, kõigile antakse võimalus pääseda edu ja jõukuse poole aga vaid 3% neist pääseb sinna. Kõik teised peavad leppima vaesuse ja laastatud olekuga.

Vaata “3%” seriaali siit.

The Break

Ei mitte see uus “The Break with Michelle Wolf”, vaid see põnevust pakkuv Belgia seriaal “The Break”. Brüsselis elav politseinik Yoann Peeters (Yoann Blanc) kolib koos tütre Camille’iga tagasi oma kodulinna, kust leitakse jõest Aafrika jalgpalluri surnukeha. Kuigi esialgu kahtlustatakse enesetappu kahtlustab Peeters, et tegu on mõrvaga.

Vaata “The Break” seriaali siit.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.