Seriaalid

Eestis toodetud Viaplay originaalsari “Kes tappis Otto Mülleri?” sai esimese õrritusvideo

Sari linastub septembrisFoto: Viaplay

9. septembril linastub Viaplays esimene Eestis toodetud originaalsari “Kes tappis Otto Mülleri?”, mis sai äsja ka esimese tiiseri.

Sarjas leitakse tuntud ärimees ja endine maadlustäht tema 65. sünnipäeval oma kodus mõrvatuna. Detektiivid küsitlevad kordamööda kaheksat pereliiget ning järk-järgult tulevad päevavalgele tumedad tõed eduka ja võimsa mehe kohta. Igaühel on Otto Mülleri kohta oma lugu rääkida – ja igaühel on motiiv. 

Eesti esimese Viaplay originaalsarja taga on parimad kohalikud loovtalendid. Sarja autor on edukas romaanikirjanik Birk Rohelend, kes on loonud ka Eesti ühe populaarsema telesarja “Padjaklubi“, millel äsja lõppes 14. hooaeg.

Režissöör on René Vilbre, kelle hiljutiste tööde hulka kuulub üks Eesti kinoajaloo suurimat tulu teeninud triloogia “Klassikokkutulek“ ja komöödia “Eesti matus“. Nüüd on ta andnud elu suurejoonelisele krimisüžeele.

“Krimiseriaalis “Kes tappis Otto Mülleri?” on kõige põnevam loo ülesehitus. Uuritakse ühte mõrva ja kõik kaheksa kahtlusalust, kellel on oma tugev mõrvamotiiv, peavad andma edasi oma nägemuse juhtunu kohta. Näeme kaheksat erinevat lugu, kaheksat pilku ärimees Otto Müllerile, lisaks kaheksat erinevat portreed tema pereliikmetest. Põnevust lisab fakt, et keset lugu selgub – ka kahel mõrva uurival detektiivil on omad saladused,“ ütles Vilbre pressiteates. 

Tuntud ärimehe ja endise maadlustähe Otto Mülleri rollis on Eesti staarnäitleja Jaan Rekkor. Detektiive kehastavad Tambet Tuisk ja Doris Tislar ning lisaks saab sarjas näha veel mitmeid tuntud näitlejaid, kelle hulgas on Märt Avandi, Evelin Võigemast, Tiina Tauraite, Hilje Murel ning Mait Malmsten.

“Viaplay jutustatavates lugudes on väga tähtis, et esile tuleksid kohalik vaatenurk ja eripära. Seetõttu oleme väga uhked ja rõõmsad, et saame esitleda oma esimest Eesti originaalsarja “Kes tappis Otto Mülleri?“, mis toob kokku mitmed Eesti suurimad talendid nii kaamera taga kui ka ees,“ ütles EVP ja Viaplay Groupi sisujuht Filippa Wallestam.

“Kes tappis Otto Mülleri?” tootis Tallinnas asuv Cuba Films, millel on kümneaastane sarjade ja reklaamide tootmise kogemus ning mille tööd on tunnustatud Eesti prestiižsel Kuldmuna auhindade jagamisel.

“Kes tappis Otto Mülleri?“ kaks esimest osa esilinastuvad Viaplays reedel, 9. septembril. Sarjal on kokku kaheksa 40-minutilist osa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.