Seriaalid

Eestlased on “Troonide mänguga” seonduvat sisu järelvaadanud sadu tuhandeid kordi

Eestlased on päris suured "Troonide mängu" fännid. Foto: HBO

HBO toodetaval hittsarjal „Troonide mäng“ on Eestis hulgaliselt fänne, kes on usinalt valmistunud sarja viimase hooaja tulekuks. Nimelt on seriaali austajad selle eelnevaid hooaegu ja episoode järelvaadanud kümneid tuhandeid kordi.

Eestis saab „Troonide mängu“ kõiki varasemaid hooaegu ja episoode järelvaadata Telia TV-s pakutava HBO teenuse vahendusel ning suur hulk inimesi on seda võimalust aktiivselt ka kasutanud.

Alates eelmise aasta septembrist, mil HBO sarjade ja filmide keskkond Eestisse jõudis, on ainuüksi „Troonide mängu“ esimese hooaja esimest episoodi vaadatud ligi 10 000 korda. Sellele järgnevad siis juba kõik teised episoodid erinevate hooaegade kaupa.

Kokku on „Troonide mänguga“ seotud erinevat sisu järelvaadatud juba lausa sadu tuhandeid kordi.

„Kuigi Telia TV HBO keskkonnas on üleval lai valik erinevaid sarju, filme ja dokumentaale, on „Troonide mäng“ neist vaieldamatult kõige populaarsem. Meil on väga hea meel selle üle, et paljud sarja austajad on eelnenud hooaegu ja episoode järelvaadates asunud värskendama oma mälu, et  võtta peagi algavast viimasest hooajast maksimum,“ ütles Kiik.

Tema sõnul on lisaks sarja varasematele osadele üsna aktiivselt vaadatud ka minisarja, kus tutvustatakse „Troonide mängu“ erinevaid suguvõsasid ja tegelaskujusid.

Hiljuti arvutati USAs välja, kes “Troonide mängu” 8. hooajas kõige tõenäolisemalt esimesena surma saab. Lisaks avaldas Daeneryst mängiv Emilia Clarke, et oleks seriaali esimesi hooaegasid filmides peaaegu terviserikke tõttu elu kaotanud.

Lisaks sellele elab Eestis mees, kellel õnnestus eelmisel aastal Soomes juba ise “Troonide mäng” võita.

“Troonide mängu“ viimase hooaja avaosa jõuab Eestisse esmaspäeval, 15. aprillil.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.