Seriaalid

Ei tea, mida vaadata? Viska Netflixis pilk peale nendele 3 armastatud seriaalile

Nüüd on Netflixis lausa kaks "Gilmore'i tüdrukute" seriaali. Foto: kuvatõmmis

Kui oled juba jõudnud Netflixi otsast otsani läbi vaadata, siis ära heida meelt. Nüüd on Netflixi jõudnud armastatud muusikaseriaal “Glee”, kuid vaatamist on väärt ka lausa kaks “Gilmore’i tüdrukute” sarja.

Esiteks, Netflixist saad näha seriaali “Gilmore’i tüdrukud” kõik 7 hooaega. See aastatel 2000-2007 eetris olnud seriaal keskendub üksikema Lorelei Gilmore’i ja tema tütre Rory vahelistele suhetele. “Gilmore’i tüdrukuid” saad kohe vaatama hakata siin.

Kui 7 hooaega “Gilmore’i tüdrukuid” ei ole sinu jaoks piisav, siis on Netflixis olemas ka 2016. aastal ilmunud miniseriaali “Gilmore’i tüdrukute aasta” (“Gilmore Girls: A Year in the Life”). Sarja keskmes on vanad tuttavad tegelased 10 aastat pärast “Gilmore’i tüdrukute” lõppu. Episoode on kokku ainult neli, kuid need on umbes poolteist tundi pikad. “Gilmore’i tüdrukute aastat” näed siit.

Ja viimaks teeb laulusõprade meele kindlasti rõõmsaks see, et Netflixi on jõudnud ka muusikaseriaali “Glee” kõik 6 hooaega. Selle sarja keskmes on USA keskkooli muusikaklubi liikmete katsumused nii karmidel võistlustel kui ka isiklikus elus. “Gleed” saad vaatama hakata siin.

See peaks nüüd küll ka kõige serjaalinäljasema hinge pikemaks ajaks maha rahustama. Kuid kui peaks mingil moel juhtuma, et sellest kõigest ikka veel ei piisa, siis tuletame meelde, et mõne aja eest jõudis Netflixi ka 11 hooaega “Suure paugu teooriat”.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.