Seriaalid

Fännid nõuavad, et Netflix “Daredevili” tagasi tooks

"Daredevili" sarja tulevik näib hetkel ebakindel. Foto: kuvatõmmis

Marveli fännid on mures, et Netflix ei ole välja kuulutanud märulisarja”Daredevil” järgmist hooaega ja kardavad, et sari võib üldse eetrist kaduda. “Daredevili” päästmiseks on Twitteris loodud grupp #RenewDaredevil.

“Daredevil”, mis räägib New Yorgis tegutsevast pimedast superkangelasest, on osutunud üheks edukamaks Marveli ja Netflixi koostöö viljaks. Kuid sarja kolmas hooaeg lõppes 19. oktoobril ja Netflix ei ole ikka veel järgmist hooaega välja hõiganud. See on teinud fännid “Daredeveli” tuleviku osas kartlikuks.

Fännidel on tõepoolest põhjust muretsemiseks. Viimasel ajal on Netflix ust näidanud kahele Marveliga koostöös loodud sarjale, “Iron Fist” ja “Luke Cage”. Lisaks, Screenranti andmete kohaselt olid “Daredevili” kolmanda hooaja vaatajanumbrid vabalanguses, meelitades hooaja alguses telerite ette võrreldes teise hooajaga poole vähem vaatajaid.

Sestap on murelikud fännid loonud Twitteris liikumise #RenewDaredevil ja kutsuvad kõiki sarja saatust südameasjaks pidajaid 30. novembril liikumise lehel olevat postitust jagama, et oma huvi Netflixile teatavaks teha.

Fännikampaaniad on varasemalt ka vilja kandnud. Näiteks tänu fännide ponnistustele suudeti päästa politseikomöödia “Brooklyn Nine Nine” ja ulmesari “The Expanse”. “Daredevili” fänniaktsioon võib seega tõepoolest vilja kanda ja Netflixile silma jääda.

Senikaua kuni ootame uudiseid “Daredevili” neljanda hooaja kohta, elame uuesti kaasa esimese hooaja kõige meeldejäävamale stseenile.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.