Seriaalid

Fotod: Eesti esimene Viaplay originaalsari “Kes tappis Otto Mülleri?” jõuab sel aastal vaatajateni

"Kes tappis Otto Mülleri?" stsenaariumi kirjutas Birk RohelendFoto: pressimaterjal

Eesti esimeses Viaplay originaalsarjas “Kes tappis Otto Mülleri?” on politseil pärast tuntud ärimehe mõrva käed-jalad tööd täis. Kaheksaosalise sarja peategelast kehastab näitleja Jaan Rekkor ja see esilinastub eksklusiivselt voogedastusplatvormil Viaplay aasta teises pooles.

Pärast seda, kui kuulus ärimees ja kunagine Nõukogude maadlustäht Otto Müller oma 65. sünnipäeval kodust surnuna leitakse, hakkab detektiivipaar Agnes Maramaa (Doris Tislar) ja Gabriel Vanem (Tambet Tuisk) kuritegu lahendama.

Kellel on motiiv ja kes on süüdi? Keeruliste peresuhete lähemal uurimisel jõuavad detektiivideni kaheksa kahtlusaluse lood, mille läbivad teemad on tülid, võimuvõitlus, raha ja väärkohtlemine. Samal ajal, kui tõde tuleb päevavalgele, saab avalikuks ka politseinike omavaheline suhe.

Otto Mülleri rollis mängib Eesti näitleja Jaan Rekkor, kelle sõnul annab pingeline krimidraama vaatajale võimaluse spekuleerida ja oma kujutlusvõimel lennata lasta.

“See lugu ei kulge lineaarselt, vastupidi. Tegu on tegelaskujudele keskenduva sügava, nüansirohke ning erinevatest sündmustest ja psühholoogiast kokku põimitud mõrvamüsteeriumiga,“ ütles näitleja pressiteates.

Rekkor lisas, et Otto Müller ei ole talle sümpaatne tegelane, ent sellegipoolest oli väga huvitav omal nahal proovida, kuidas olla selline lurjus. 

Lisaks Jaan Rekkorile, Tambet Tuisule ja Doris Tislarile on ekraanil mitmed tuntud Eesti näitlejad, näiteks Märt Avandi, Evelin Võigemast, Tiina Tauraite, Hilje Murel ja Mait Malmsten.

Krimidraama “Kes tappis Otto Mülleri?“ tootja on produktsioonifirma Cuba Films ja stsenarist Birk Rohelend. Režissöör on René Vilbre. Viaplay Group AB tegevprodutsent on Isabelle Hultén.

Kaheksat 40-minutilist episoodi saab vaadata üksnes Viaplays ja need jõuavad platvormile 2022. aasta jooksul. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.