Seriaalid

Go3 vaatajateni jõudis uus suhteseriaal “Naised saunas rääkisid”

Uus osa lisandub teisipäevitiFoto: Go3

Novembrist jõudis uue põlvkonna teleteenusesse Go3 uus suhteseriaal “Naised saunas rääkisid”. Sarja keskmes on Kaie, keda kehastab näitleja Merle Palmiste.

Igal nädalavahetusel käib Kaie uhkes kodus külas Elina (Juuli Lill) koos tütre Simonaga (Wanda-Helene Ollep). Loomulikult kuulub külastuse juurde saun, kus nauditakse kuuma leili, head veini ja alati ka mõnda mahlakat suhtelugu, mis naistele suurt huvi ja kõneainet pakub.

“Sari on Eesti lugudest, päris meie oma lugudest, kuid lugusid on stsenaristide poolt paremini jälgitavale kujule kirjutatud. Filmimine oli pöörane ja intensiivne, kuid eesti näitlejate professionaalsus võimaldas ka kõige keerukamaid võtteid,” ütles sarja produtsent Arbo Tammiksaar pressiteates.

“Olen neile osalemise eest ääretult tänulik. Sarjast on oodata, nagu ütles Winston Churchill “verd, higi ja pisaraid!”, kuid mitte ainult, sest saab ka nalja,“ lisas ta.

Naiste trio teab selliseid Eesti elu saladusi, millega paljud on kokku puutunud, kuid millest harva rääkida julgetakse. Igas osas keskendutakse ühele loole ja antud juhtum tuuakse lavastuslikult ka televaatajani.

Võib kuulda ja näha lugusid vanglast vabanenud mehest, kes on kergeusklike naistele armupüünis, parima sõbra pruudi ülelöömisest, mesikeelse ja valeliku mitmenaisepidaja paljastamisest ja palju muud.

Sarjas astuvad üles mitmed tuntud näitlejad: Reimo Sagor, Riho Kütsar, Katrin Karisma, Karin Rask, Maris Nõlvak, Merle Talvik, Jaanus Nuutre, Kiiri Tamm, Karmo Nigula jpt.   

Uus osa lisandub teisipäeviti.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.