Seriaalid

Gordon Ramsay uus toidusaade tutvustab maailma eri paikade söögikultuuri

Uues saates reisib Ramsay viiele madrile.Foto: National Geographic

Uhiuues toidusaates “Gordon Ramsay: Avastamata alad” asub kriitilise meele poolest tuntud telekokk põnevale retkele läbi viie mandri, et tuua televaatajateni traditsioonilised ja hämmastavalt mõjuvad rahvad, kohad ja maitsed.

Kuueosalise seriaali fookuses on kolm põhilist komponenti: traditsioonid ja kulinaarsed eripärad see, kuidas Gordon neid tõlgendab. Vastavalt Ramsay ühele juhtpõhimõttele – parim viis õppimiseks on tegutseda, proovida asju ise järele ja võtta kõigest osa, vaatab sarja tegevus kaugemale lihtsatest vestlustest. Erinevate seikluste abil näeb televaataja lähemalt kohalikku rahvast, sihtkohta ja nende toidukultuuri kuivõrd Gordoni sõnul on just söök võti kultuuride mõistmiseks.

Sari viib vaataja Peruusse, Marokosse, Laosesse, Uus-Meremaale, Hawaiile ja Alaskale. Läbi seriaali võtab adrenaliinisõltlasest Gordon osa ohtlikest seiklustest nagu kaljuronimine haruldase Peruu taime leidmiseks, krabijaht Alaska külmades vetes või kanjonite läbimine Marokos kõige kaunima saialilleõie leidmiseks.

Iga episoodi lõpus valmistab Ramsay leitud koostisosade ja traditsioonilise retsepti põhjal uue roa, mis annab tema hinnangul kohaliku kultuuri enim edasi. Valmistatud toitu arvustavad kohalikud hinnatud kokad ja külaelanikud. Esimeses osas asub Ramsay avastama Peruud.

“Gordon Ramsay: Avastamata alad” jõuab televaatajateni National Geohraphicu vahendusel teisipäeviti kell 22:00.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.