Seriaalid

HBO tahab vändata seriaali ühe kuulsa “Troonide mängu” dünastia ajaloost

Uue seriaaliga kavatsetakse tutvustada Targaryenide dünastia ajalugu.Foto: HBO

“Troonide mängu” eellugu Naomi Wattsiga peaosas ei ole ainus uus George. R. R. Martini loomingul põhinev seriaal, mille HBO plaanib ekraanile tuua.

Väidetavalt kavatsetakse seriaaliks vändata ka Martini eelmise aasta novembris ilmunud raamat “Fire & Blood”, mis kaardistab Targaryenite suguvõsa tõusu ja languse. Sellesse perekonda kuulusid näiteks “Troonide mängu” kesksed tegelased Daenerys ja Jon Snow.

Väidetavalt toimuks uue seriaali tegevus umbes 300 aastat enne “Troonide mängu” sündmusi. Sarja stsenaariumi kavatseb valmis kirjutada George R. R. Martin isiklikult.

“Fire & Bloodil” põhinevat seriaali veel ei filmita, kuid väidetavalt plaanib HBO pilootosa peagi ära kinnitada.

Küll aga filmitakse juba teist “Troonide mängu” eellugu, mille tegevus toimub tuhandeid aastaid enne Joni, Arya, Dany ja teiste tuttavate tegelaste seiklusi. Hiljuti lekkis Itaalia võtteplatsilt ka esimene foto, kus näeme Naomi Wattsi ekstravagantses kostüümis.

George. R. R. Martin väitis hiljuti, et “Troonide mängu” seriaal ei mõjunud tema isiklikule elule hästi. Sellest olenemata tundub, et ta kavatseb uue sarja ekraanile toomisele kaasa aidata.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.