Seriaalid

Hollywoodi tipptegijad väntavad seriaali maailma kuulsaima tulistamismängu loomisest

"Doomi" tekkelugu jõuab telepurki. Foto: id Software

Vendadest Hollywoodi näitlejad James ja Dave Franco töötavad teleseriaali kallal, mis räägib maailma ühe kuulsaima tulistamismängu “Doomi” tekkeloo.

Seriaal põhineb 2003. aastal ilmunud raamatul “Masters of Doom”, mis elab kaasa 1993. aastal ilmunud “Doomi” loonud arendajate John Romero ja John Carmacki käekäigule mängu loomise ajal. Telekanal USA Network on juba andnud rohelise tule adaptsiooni pilootosale ning vennad Francod teevad kaasa produtsentidena.

Kuigi Romero ja Carmack ise seriaaliga seotud ei ole, siis teeb projekti juures siiski kaasa kogenud mängutööstuse raudvara. Üks produtsentidest on Tom Bissell, kes kirjutas “Gears of War 4” stsenaariumi ja on muuseas kaasa aidanud ka “Uncharted IV: A Thieve’s Endi” ja “Tales From the Borderlandsi” loomisel.

Kui “Masters of Doom” tõepoolest jalad alla saab, siis plaanitakse sellest luua antoloogia, mis ei vaatle ainult “Doomi” vaid ka teisi olulisi momente videomänguajaloos. Veel ei ole teada, kes hakkavad Romerot ja Carmackit kehastama, kuid õnneks mõtleb John Romero abikaasa kaks sammu ette ja küsib, et kes hakkab kehastama tema mehe metsikut juuksepahmakat.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.