Seriaalid

Homer kägistab Miki Hiirt: “Simpsonite” eestvedaja humoorikas austusavaldus uuele peremehele

Tere tulemast perekonda! Foto: Al Jeani Twitteri konto kuvatõmmis

Tänasest kuulub “Simpsonite” kodustuudio 21st Century Fox ametlikult USA meediahiiglasele Disney’le. “Simsponite” eestvedaja Al Jean tervitas uusi ülemusi Twitteris humoorika pildiga, millel Homer Simpson nahutab Miki Hiirt.

Al Jeani postitust ei ole tingimata vaja näha vaenuliku reaktsioonina, pigem on tegu “Simpsonitele” omase humoorika tögamisega. Seriaalis on ka varasemalt Foxi üle nalja heidetud, eriti pärast seda kui Fox Newsist kujunes konservatiivsema suunitlusega uudistekanal.

Disney käis 21st Century Foxi eest välja 71,3 miljardit ja sai selle raha eest nii mõndagi. Disney’le kuuluvad nüüd näiteks “Deadpooli” ja “X-meeste” õigused ja ka “Tulnukas”, “Avatar”, “Die Hard”, “Üksinda kodus” ja palju teisi kasumlikke ja ülituntud nimesid. Need kõik lisanduvad juba varasematele Disney kuldmune munevatele hanedele, Marveli ja “Star Warsi” filmidele-seriaalidele.

Muide, “Simpsonid” ise ennustasid Foxi ära ostmist Disney poolt juba tervelt 19 aastat tagasi.

Hiljuti lõid “Simpsonite” tegijad koostöös mängustuudioga Riot Games e-spordist rääkiva episoodi, milles Homer ja Bart virtuaalspordiga tegelema hakkavad.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.