Seriaalid

Ilmus treiler uuele Eesti sarjale “Piloot”, mis heidab pilgu produtsendihakatise argiellu

"Pilooti" saab näha 8. detsembristFoto: Elisa

Elisa Huubi jõuab 8. detsembril uus pöörane originaalsari, mis heidab pilgu ühe noore produtsendihakatise argiellu.

“Head huumorit pole teleekraanidel kunagi liiga palju. Käesoleva aasta lõpetuseks toome vaatajateni veel ühe komöödiasarja, mis täis tuntud tähti, aga ka täiesti uusi talente. Stsenarist Kait Kalli poolt meisterlikult põimitud fiktsioon ja reaalsus, nii olustiku kui tegelaste läbi, teeb “Piloodist“ lõbusa vaatamise pimedatesse talveõhtutesse,“ sõnas Elisa sisujuht Toomas Ili pressiteates.

Originaalsari „Piloot“ räägib Karlist – noorest ja hakkamist täis Balti Filmi- ja Meediakooli vilistlasest. Tema soov on teha Eesti ägedamaid telesaateid ja olla parim produtsent, keda siinmail teatud. Paraku seisab ta kohe silmitsi karmi reaalsusega – tema ideed on väikese Eesti jaoks liiga ambitsioonikad ning pealegi on turg täis ja tegijate vahel ära jaotatud.

Karl ei anna siiski alla. Oma meelelahutussaatele sponsoreid otsides üritab ta iga hinna eest toota valmis saatesarja esimese osa, ehk piloodi, mis tõestaks tema taset ja aitaks tal jala meelelahutusmaailma ukse vahele.

Algab kolgata tee. Tänu järjepidevusele õnnestub Karlil saatejuhtideks kaubelda tuntud näitlejad Priit Pius ja Kait Kall, kellel pole aimugi, millesse nad ennast seganud on. Iga uus päev toob uusi üllatusi ja ei saaks öelda, et just meeldivaid.

Probleemide kuhjale lisab tugeva panuse endine kursusekaaslane Liine, kellega Karlil olude sunnil kokku tuleb kolida. Armastuse teed on käänulised. Vürtsi, piinlikkust ja segadust lisavad ka Karli Põlvast pärit vanemad, kes iga hinna eest oma poja teel meelelahutusmaailma tippu kaasas soovivad olla.

Sarja stsenarist on Kait Kall ja režissöör Ergo Kuld. Osades Olev Sten Erik Jõgi, Maarja Johanna Mägi, Simo Andre Kadastu, Ago Anderson, Karin Rask, Priit Pius, Märt Pius jpt.

Verivärske kuueosalise sarja osad linastuvad alates 8. detsembrist igal neljapäeval Elisa Huubis, mis on täiesti eraldiseisvalt tellitav voogedastusteenus – vaja ei ole muud, kui ükskõik millise teenusepakkuja internetiühendust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.