Seriaalid

Juba varsti jõuab Eesti televaatajateni põneva spiooniseriaali “Varjatud võim” teine hooaeg

"Varjatud võim" naaseb juba üsna pea. Foto: DStv

Järgmise nädala alguses jõuab Eesti televaatajateni seriaali “Varjatud võim” (“Deep State”) 2. hooaeg. Põneviku uue hooaja esimene episood jõuab FOX kanali vahendusel ekraanidele 27. mail kell 22.00.

Eelmise aasta aprillis Eesti teleekraanidel esilinastunud sarja “Varjatud võim” esimese hooaja peategelaseks oli eriagent Max Easton, kes töölenaasmise järel leidis end varjatud luuretegevuse keskmest. Teine hooaeg keskendub aga Nathan Millerile – endisele CIA eriagendile, kes töötab nüüd erasektoris süvariigi probleemide lahendajana Lääne-Aafrikas.

Uue hooaja esimeses episoodis liitub Nathan ekspertide meeskonnaga, kes üritavad lahendada poliitilist kriisi Malis – riigis, mille loodusvarad on suures ohus. Milleri ülesanne ei ole aga kergete killast, kuna senaator Meghan Sullivanil on Maliga enda plaanid.

“Varjatud võim” on spioonidraama, mille autoriteks on Matthew Parkhill ja Simon Maxwell. Sarja tegevus põhineb suures osas reaalsetel uudislugudel.

Sarjas astuvad osatäitjatena üles mitmed tuntud näitlejad nagu Walton Goggins, Victoria Hamilton,  Lily Banda, Shelley Conn, Joe Dempsie ja Karima McAdams.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.