Seriaalid

Kas Netflix väntab seriaali “Diablo” mänguseeriast?

Netflix on tõestanud, et suudab luua videomängude põhjal kvaliteetseid seriaale.Foto: Blizzard

Hiljutisest kaubamärgi taotlusest võis lekkida, et Netflix plaanib luua seriaali pika ajalooga “Diablo” mänguseeria ainetel, vahendab Spiel Times.

“Diablo” kaubamärgi taotlus on esitatud 8. märtsil.Foto: Spiel Times

“Diablo” mängude õiguseid omav Blizzard Entertainment on esitanud taotluse samuti “Diablo” nime kandvale kaubamärgile. Taotlusdokumendi kohaselt on tegu “mängudest pärit süžeega allalaetava filmiga, mida levitatakse tellitava videoteenuse poolt”.

Kõlakad “Diablo” seriaalist hakkasid ringi liikuma juba eelmise aasta lõpul, mil stsenarist Andy Cosby teatas, et Netflixi ja mänguseeria arendajate vahel toimuvad läbirääkimised sarja loomiseks. 14. märtsil postitas Cosby Twitterisse uuesti ja väitis, et töötab väga ägeda projekti kallal, kuid ei saa sellest veel rääkida.

Netflixil on minevikus mänguadaptsioonidega õnne olnud. “Castlevania” mänguseerial põhinev seriaal võeti hästi vastu ja osutus väga populaarseks. Lisaks sellele töötatakse hetkel “Devil May Cry” mängudel põhineva seriaali kallal ja hiljuti kuulutati välja ka “Dragon’s Dogma” animeseriaal.

Kõige esimene “Diablo” mäng ilmus 1996. aastal ning uusim mäng seerias on “Diablo III”, mis ilmus 2012. aastal. Eelmise aasta lõpus kuulutas Blizzard välja “Diablo Immortali”, mis tekitas fännide seas pahameeletormi, kuna tegu on mobiilimängu ja mitte järgmise suure “Diablo” mänguga.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.