Seriaalid

Kas oled juba näinud neid Kuldgloobustel parimateks tunnistatud seriaale?

"The Americans" viis koju järjekordse auhinna. Foto: Fox 21

Eesti aja järgi möödunud ööl toimunud Kuldgloobuste tseremoonial võidutses draamasarjade kategoorias vana ja tuttav “The Americans”. Parimaks komöödiasarjaks pärjati aga uus tulija “The Kominsky Method”.

Spioonid poevad jätkuvalt naha alla

Ka eestlaste seas populaarne “The Americans” on alates eetrisse saabumisest 2013. aastal olnud erinevatel auhinnagaaladel sage külaline.

Kuue hooaja vältel on seriaal kokku võitnud 20 erinevat auhinda, kuid tänavune kuldgloobus oli “The Americansi” jaoks esimene.

“The Americansi” tegevus toimub 1980datel Ühendriikides Virginia osariigis ja räägib kahest USA-s töötavast KGB agendist. Nende tegemistele üritab kaikaid kodaratesse visata naabrimees, kes juhtub olema FBI palgal.

Kas uus suur tegija telemaastikul?

“The Kominsky Method” on telemaastikul uus tegija – seriaali esimene episood jõudis Netflixi alles eelmise aasta 16. novembril.

Sellest hoolimata on juba suudetud vaatajatele naha alla pugeda, sest lisaks parima komöödiasarja Kuldgloobusele viis “The Kominsky Methodi” peaosaline Michael Douglas koju ka parima meespeaosatäitja autasu.

Seriaal räägib Douglase kehastatud Sandy Kominsky’st, näitlemistunde pakkuvast erruläinud näitlejast, kes ei suuda lahti lasta aastaid tagasi läbi elatud põgusast kuulsushetkest.

Sarja looja on Hollywoodi telekorüfee Chuck Lorre, kes on varasemalt üllitanud selliseid hitte nagu “Kaks ja poolt meest” ning “Suure paugu teooria”.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.